reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

Cześć dziewczyny :)
Ja nie mogę wstać wcześniej niż właśnie 11... co prawda zasypiam o 2 bo się przestawiłam ale budzik dzwoni od 9... pogoda tez deszczowa, zero słońca.
Trzymam kciuki za wszystkie dziś wizytujące ☺️💜
 
reklama
Ja raczej też nie planuje nic robić dodatkowo. Tak jak zostało napisane, lekarz mierzy wszystko na usg więc można zrobić jak jest jakiś powód do niepokoju.
 
Cześć dziewczyny 😊
Melduję się po usg. Wczoraj próbowałam wrócić do pracy po l4, ale na wieczór znowu plamienie 😕
Zarezerwowałam pierwszą wolną wizytę dziś - na szczęście wszystko jest ok, l4 przedłużone i mam leżeć. Załączam zdjęcie fasolki ❤️
 

Załączniki

  • 786B56CC-FD98-4023-9934-D44FA30F0BB1.jpeg
    786B56CC-FD98-4023-9934-D44FA30F0BB1.jpeg
    2,4 MB · Wyświetleń: 79
reklama
Do góry