reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniowe mamy 2022r.

Cześć dziewczyny. Byłam wczoraj na wizycie to jest mój 6 tydzień 🙂jest piękny pęcherzyk. Ogromnie się cieszę że wszystko jest w porządku. Następna wizyta za dwa tygodnie to już będzie ♥️ lekarz dał mi już L4 by nie ryzykować. . mam badania do zrobienia to taka długa lista . Też już miałyście te badania? ( Grupa krwi, HIV)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witajcie, u mnie jak narazie słonecznie ☀️ Aż chce się wstawać ☀️
Witajcie nowe dziewczyny ❤️
Czekam na wieści od wizytujących dzisiaj 🍀✊
 
Jeszcze 4 godzinki 🙈 Mam mega stresa, na serio.. mąż jak będzie wszystko okej po wizycie chce powiedzieć naszej córce o fasolce.. Mi się wydaje, że to trochę za wcześnie (początek 7 tygodnia). Poprzednia ciąża stracona w 10 tc... wolałabym poczekać z taką informacją do 14 tc, ale mąż jest taki szczęśliwy że ogłosiłby już całemu światu :( a w szczególności naszej prawie 7 letniej panience która z niecierpliwością oczekuje rodzeństwa..
 
Już dziś dowiedz się co i jak :) nie napiszę ci " nie stresuj się " bo sama dziś jak bomba tykająca chodzę.. Ale na pewno będziesz pod kontrolą :) ja też się stresuje, w pierwszej ciąży mega nieprawidłowości były widoczne już na usg ,druga w porządku i mam nadzieję że tym razem też będzie dobrze i że już samo usg mnie uspokoi. Swoją drogą aż sama sobie się dziwię że nie poszłam tam zaraz po pozytywnym teście:p
Cześć dziewczyny, miłego dnia!!!
Ja od rana mam takiego stresa...a wizyta dopiero o 17... ten progesteron mnie zdołował...Ale staram sobie wmówić ze nie jest to jakiś tragiczny wynik i że lekarz coś zaradzi. Trzymajcie kciuki....[emoji4]
 
Cześć dziewczyny. Byłam wczoraj na wizycie to jest mój 6 tydzień 🙂jest piękny pęcherzyk. Ogromnie się cieszę że wszystko jest w porządku. Następna wizyta za dwa tygodnie to już będzie ♥️ lekarz dał mi już L4 by nie ryzykować. . mam badania do zrobienia to taka długa lista . Też już miałyście te badania? ( Grupa krwi, HIV)
tak. Ja dostałam na ostatniej wizycie. Jest ich chyba z 13. ;)
 
Hejka. Jestem Sonia, mam rocznikowo 30 lat i jestem w 3 ciąży. Wybaczcie nie przeczytałam wszystkiego, bo jest tego za duuuuzo. Powiem wam, że trochę się stresuje tym co to będzie za te 8 miesięcy. Mam dwie córeczki 2 i 4 lata więc różnica niewielka :) ciąża można powiedzieć, że była wpadka, bo zaszłam w ciążę mimo wkładki miedzianej a z drugiej strony myśleliśmy o 3 dziecku jakiś czas temu więc życie za nas zdecydowało [emoji3] czy są tu jakieś mamy dwójki oczekujące na trzecie dzidzi? Jak odczucia? Termin wychodzi mi na 21.01.
ja jestem mamą dwóch chłopców. Trzecie jest świadomie planowane i bardzo wyczekiwane. Mam za sobą 3 poronienia. Jedno przed moim drugim synkiem, a dwa przed tą trzecią upragnioną ciąża. Teraz jest to już nasza ostatnia próba, na więcej nie mam już psychicznie sił :)
 
Już dziś dowiedz się co i jak :) nie napiszę ci " nie stresuj się " bo sama dziś jak bomba tykająca chodzę.. Ale na pewno będziesz pod kontrolą :) ja też się stresuje, w pierwszej ciąży mega nieprawidłowości były widoczne już na usg ,druga w porządku i mam nadzieję że tym razem też będzie dobrze i że już samo usg mnie uspokoi. Swoją drogą aż sama sobie się dziwię że nie poszłam tam zaraz po pozytywnym teście:p
Czyli doskonalenie rozumiesz mnie...
 
Hejka. Jestem Sonia, mam rocznikowo 30 lat i jestem w 3 ciąży. Wybaczcie nie przeczytałam wszystkiego, bo jest tego za duuuuzo. Powiem wam, że trochę się stresuje tym co to będzie za te 8 miesięcy. Mam dwie córeczki 2 i 4 lata więc różnica niewielka :) ciąża można powiedzieć, że była wpadka, bo zaszłam w ciążę mimo wkładki miedzianej a z drugiej strony myśleliśmy o 3 dziecku jakiś czas temu więc życie za nas zdecydowało [emoji3] czy są tu jakieś mamy dwójki oczekujące na trzecie dzidzi? Jak odczucia? Termin wychodzi mi na 21.01.
Cześć, też mam dwójkę dzieci w wieku 6 lat i 1 roczek :)
 
reklama
Do góry