reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

reklama
Ja najchętniej poszłabym już ale mam w sobie taki głupi strach, że beta nie będzie wzrastać, że serduszka nie będzie, że puste jajo.... I tak bardzo się boję każdego dnia
 
Tak sobie czytalam wczoraj wpisy niektórych z Was i było mi bardzo smutno że tyle przeszlyscie.. nasunęła się mi taka refleksja że życie jest strasznie niesprawiedliwe,bo niektóre kobiety nie chcą mieć dzieci, piją w ciąży, palą a rodzą dzieci bez problemu..a niektóre małżeństwa starają się o dziecko przez parę lat, chwytają się wszelkich możliwych metod by tylko być rodzicami i nie zawsze się udaje.. niektóre Kobiety muszą tyle przejść by kiedyś móc usłyszeć:Mamo..jesteście moimi Bohaterkami♥️♥️♥️♥️♥️
 
Hej dziewczyny, czy dolega wam lub dolegała lekka biegunka?:o
Ja dzisiaj odczuwam lekkie bóle brzucha i jakby od żołądka, byłam już dwa razy w toalecie, może nie jest to 100% biegunka, ale nie jest tez normalnie.....
Zaczynam się martwić, Wg OM jestem 4tc+5
 
Hej dziewczyny, czy dolega wam lub dolegała lekka biegunka?:o
Ja dzisiaj odczuwam lekkie bóle brzucha i jakby od żołądka, byłam już dwa razy w toalecie, może nie jest to 100% biegunka, ale nie jest tez normalnie.....
Zaczynam się martwić, Wg OM jestem 4tc+5
Ja miałam, przerabiałam to przez 3 dni! Tez się martwilam
Zaczęło się koło 5+1 do 5+3
Potrafiłam iść 7 razy do łazienki w ciągu dnia
Lekarz polecił mi węgiel medyczny (wzięłam 2 tabletki)
Także może być od zmian hormonalnych i rosnącej bety
A rosła przez 48h z 3942 na 7656

nie przejmuj się, powinno minąć tylko dużo pij wody i rumianek
 
Hej dziewczyny, czy dolega wam lub dolegała lekka biegunka?:o
Ja dzisiaj odczuwam lekkie bóle brzucha i jakby od żołądka, byłam już dwa razy w toalecie, może nie jest to 100% biegunka, ale nie jest tez normalnie.....
Zaczynam się martwić, Wg OM jestem 4tc+5
I uważaj na to co jesz, ja jadłam „normalnie” a się okazuje ze kielek nie można w ciąży, szynek dojrzewających, sery tylko z mleka pasteryzowanego (ze np pleśniowych nie można to wiedziałam, ale teraz patrzę tez na żółte) po tym co przeszłam te trzy dni
Non stop coś mi bulgotalo
Zanim coś kupię nie wiem nawet rukolę to spr czy mozna
I z jajkami uważaj, musza być dogotowane nie np na w pół twardo
 
Ja miałam, przerabiałam to przez 3 dni! Tez się martwilam
Zaczęło się koło 5+1 do 5+3
Potrafiłam iść 7 razy do łazienki w ciągu dnia
Lekarz polecił mi węgiel medyczny (wzięłam 2 tabletki)
Także może być od zmian hormonalnych i rosnącej bety
A rosła przez 48h z 3942 na 7656

nie przejmuj się, powinno minąć tylko dużo pij wody i rumianek
Miało być z 3492 na 7656
 
reklama
Do góry