reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

reklama
Ja neoparin też biorę i acard do tego wit b 6 b12 całe życie już
One wychodzą tylko z testów genetycznych .
sprawdzałam 6 na mutacji. Kupowałam zestaw zrobiłam i wyszło . Przed to ze wydałam sporo kasy na badania teraz leki kosztuja mnie 6 zł . ( luteina i Neoparin 2 opak)
Szukalam przyczyny poronienia i wyszły mi zmiany stad jestem zaopatrzona w Neoparin Acard i Luteinę
 
A jaka macie mutacje? Mi wyszła mthfr coś tam dalej. Moja mama ma zakrzepice i trombofilie
One wychodzą tylko z testów genetycznych .
sprawdzałam 6 na mutacji. Kupowałam zestaw zrobiłam i wyszło . Przed to ze wydałam sporo kasy na badania teraz leki kosztuja mnie 6 zł . ( luteina i Neoparin 2 opak)
Szukalam przyczyny poronienia i wyszły mi zmiany stad jestem zaopatrzona w Neoparin Acard i Luteinę
 
Dziewczyny pracujące mam pytanie. Kiedy macie w planach powiedzieć o swoim stanie pracodawcy?

Jak najpóźniej będzie to możliwe, po pierwszym trymestrze. Nie wiem czy się uda ze względu na warunki pracy (mogę być co jakiś czas w szkodliwych), pierwszą ciążę poroniłam i nie chcę teraz o tym mówić, ale jak wyjdzie to zobaczymy.
 
Według mnie każda ciąża jest inna i nie ma co za bardzo porównywać :) ja z dziewczynami nie miałam chyba radnych obiawow poza brakiem miesiączki i pobolewaniem brzucha.. Teraz mam mdłości ale raz większe, raz mniejsze, brzuch też pobolewa a piersi jakoś nie bolą za specjalnie [emoji6] wydaje mi się że obawy nie są wyznacznikiem tego czy ciąża przebiega dobrze.

W ogóle macie dziewczyny takie chwile smutkow? Tak bez powodu wlasciwie co jakiś czas chce mi się płakać [emoji2356]
oooo tak!!! Przez ostatnie 3 dn, nie wiem kiedy i płacze 😳
 
reklama

Oj, ciężko Was nadrobić dziś! 😄

@Felczunia trzymam kciuki! ✊🏼☺️

Ja dziś rano byłam na powtórzeniu bety i przy okazji progesteron - bo pierwsza ciąża to było poronienie, więc w razie czego gdyby leki trzeba było dać to lepiej (dla spokoju sumienia chyba bardziej 🤭) zbadać.
Natomiast już widzę jak cudownie będzie mi się robiło badania krwi przez ciąże... Dziś pani w laboratorium 4 razy się wkłuwała, bo nic nie leciało, najpierw siedziałam u niej 20 minut, potem jeszcze 10 po czym wysłała mnie do szpitala do punktu krwiodawstwa, bo tam są "spece"... no i faktycznie poszło, ale 3 panie pielęgniarki mnie obmacywały gdzie się wkłuwać 😭 Nie dość, że pobierania i igieł nie lubię, to jeszcze takie historie mnie czekają... 🙁

Z objawów to też mam bóle piersi (i się zrobiły takie bardziej twarde, mąż się dzisiaj z tego śmiał 😅) i czasem coś zakłuje w podbrzuszu albo takie leciutkie bóle jak na okres, więc powiedziałabym, że wszystko w normie. 😄
A pracować - jeśli wszystko będzie ok to chciałabym pewnie jakoś do października, może początek, może koniec. I tak pracuję z domu, więc nie muszę nigdzie jeździć... śmiałam się do męża, że przestanę pracować jak się nie będę za biurkiem mieścić. 😂 Pracodawcy powiem wtedy co wszystkim - prawdopodobnie po skończonym 12 tygodniu.
 
Do góry