reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniowe mamy 2022r.

reklama
A czy któraś z Was będzie robiła usg na wczesne wykrywanie wad płodu? Dr dała mi ulotkę i zachęca do zrobienia podstawowego usg dla spokoju. Wiem, że jest zalecane kobietom od 35 roku życia.
 
Cześć😀nadrobiłam forum przy porannej kawie 😀ja w tym roku kończę 35 i będzie to drugie dziecko, mam 2 latka w domu. Co do porodu to pierwsze był SN i super go wspominam (trwał 2,5 h, po tygodniu jakbym nie rodziła mimo nacięcia, zagoiło się błyskawicznie) ale wiadomo różnych rzeczy się boimy i niech każdy wybierze dla siebie dobra droge🙂badania ugs i test pappa na pewno będę robić (w pierwszej ciąży też robiłam), tym razem zastanawiam się też nad testem wolnego płodowego dna, są bardzo drogie ale przy drugim dziecku wydatków mniej, to może się szarpniemy na ten test🙂życzę wam miłego dnia.
 
Dziewczyny ratujcie dobrym słowem, w nocy miałam bezwiedny orgazm z lekkimi skurczami, to znaczy pamiętam ze były lekkie. Od rana nie boli mnie brzuch, wkładając progesteron zauważyłam dwie brązowe nitki (to czas mojego okresu wiec może macica się oczyszcza). Dziś 4tc3d. Boję się, że w taki sposób mogę stracić zarodek... poratujcie dobrym slowem
 
A czy któraś z Was będzie robiła usg na wczesne wykrywanie wad płodu? Dr dała mi ulotkę i zachęca do zrobienia podstawowego usg dla spokoju. Wiem, że jest zalecane kobietom od 35 roku życia.
Hmm? Czy masz na myśli usg między 11 a 13 tc wraz z testem podwójnym pappa? 🤔
 
reklama
Tak ja będę robiła usg prenatalne, juz mam termin na 29.06
A czy któraś z Was będzie robiła usg na wczesne wykrywanie wad płodu? Dr dała mi ulotkę i zachęca do zrobienia podstawowego usg dla spokoju. Wiem, że jest zalecane kobietom od 35 roku życia.
 
Do góry