reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

Ja za nic nie chce cc... Rodzialm SN ale też mi groziła już cesarka to prosiłam położna żeby mi pomogła i mówiła co mam robić bo nie chce cc i jakoś się udało. Musiałam szybko przeć bo synek schodząc do kanału owinal się pępowina i spadało mu tętno. Ale za nic z własnej woli nie chciała bym cc.... Ja po porodzie byłam słaba ale normalnie chodziłam i funkcjonowałam, moje koleżanki po cc niestety nie. Każda która miała SN i cc już, odradza cc. Ale napewno to zależy od organizmu itp.
Kochana ... ja jak odlezałam swoje po znieczuleniu to zaginałam jak motorek :) osobiście masz niski próg bólu , po prostu sobie tego nie wyobrażam , wychodzę z założenia że mogę cierpieć jak już dziecko jest na świecie .. ale nigdy podczas porodu - absolutnie !
 
reklama
Ja za nic nie chce cc... Rodzialm SN ale też mi groziła już cesarka to prosiłam położna żeby mi pomogła i mówiła co mam robić bo nie chce cc i jakoś się udało. Musiałam szybko przeć bo synek schodząc do kanału owinal się pępowina i spadało mu tętno. Ale za nic z własnej woli nie chciała bym cc.... Ja po porodzie byłam słaba ale normalnie chodziłam i funkcjonowałam, moje koleżanki po cc niestety nie. Każda która miała SN i cc już, odradza cc. Ale napewno to zależy od organizmu itp.
Ja rodziłam sn bez znieczulenia.. ból jak fiks ale faktycznie praktycznie zaraz po dasz radę jako tako funkcjonować a po CC to nie wiem jakby to wyglądało..z jednej str gdy sobie przypomnę ten ból- broń Boże rodzic znów SN ale cięcie też jakoś mnie przeraża..
 
reklama
Ja mialam wywoływany poród, zaliczyłam bardzo bolesne skurcze, co drugi podwójny, skurcze z krzyża...duszący ból ale jednak ten przy pierwszym wstawaniu po cc dramat, uczucie jakby mnie rozgrywało od środka, prawie zemdlałam z bólu... ale szybko to rozchodziłam, po dwóch tygodniach zapomniałam o bólu i znowu mogłam spać na brzuchu jak kiedyś, ból nie przeszkadzał w opiece nad dzieckiem, nie wiem jak będę rodzic, chciała bym urodzić SN ale jeśli nie będzie wyboru urodzę CC, no przecież nie zostawię tego dziecka w brzuchu 🤣🤣🤣 wiem jedno, już się nie boje porodu bo wiem jaki ból mnie czeka, znam to :)
 
Do góry