reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

reklama
Kurcze 🙈 od wczorajszego popołudnia tyle zaległości, że odpisze ogólnie 🙈
Ja betę robiłam raz w drugiej ciąży (pierwszą poroniłam) bo nie było widać zarodka jeszcze, w poniedziałek byłam na wizycie, dr kazał mi zrobić bete i w piątek przyjechac, betę zrobiłam w czwartek i była piękna i nie było wątpliwości, ze jestem w ciąży a w piątek już usłyszałam bicie serduszka.♥️
Poród miałam SN a bóle krzyżowe 😰 myślałam, że mi kręgosłup rozwali na pół, od 5 byłam na nogach bo spać nie mogłam - nie wiem czy organizm coś czuł czy nie - a w szpitalu od 19, urodziłam 0:35 wykończona i bez żadnego znieczulenia.
Wcześniej pisałam, że mam nadzieję że zniosą już te zakazy i pandemia do stycznia nie wróci bo moja mała zatruła się wodami i 8dni w szpitalu same byłyśmy, zakaz wyjścia na korytarz tylko do łazienki i z powrotem, a mąż córkę widział tylko przez kamerkę 😰 po paru dniach miałam taki kryzys emocjonalny, że myślałam że nie wyrobię. Córcia miała wenflon w rączce najpierw, później w nóżce a na końcu w główce, widok straszny 😰

Co do płci to zastanawiam się czy nie wstrzymać się z decyzją do grudnia bo małżonek ma 30stke a liczy na syna ( chyba jak każdy chłop 😂) i może będzie miał prezent 😂
 
Właśnie będę do niego pisać , chociaż upławów żadnych nie mam i nie piecze jak siusiam... może to po tej Luteinie ?
Brałam luteinę dopochwową i jedynie co to gęste upławy miałam. Jak swędzi i piecze to pewnie infekcja, ja miałam w ciąży poprzedniej dwa razy 😰 ale kuracja po tygodniu gyno-femidazolem i przeszło 🙂
 
Hmm? Czy masz na myśli usg między 11 a 13 tc wraz z testem podwójnym pappa? 🤔
Z tego co mi mowila pielęgniarka to podstawowe jest usg, a jeśli coś jest nie tak to wtedy się robi dokładniejsze badania. Muszę na spokojnie poczytać o tym ale chciałam zapytać czy robicie.
 
No właśnie mój dr to samo mówił, że jak nie ma żadnych wskazań żeby zrobić prenatalne badania to są zalecane ale nie obowiązkowe. Jak pytałam o nie mojego dr to mówił, że jak najbardziej on mi nie zabroni ich zrobić jeśli chce ale nie ma tutaj żadnych wskazań bo ciąża przebiega prawidłowo. 🙂
 
Kurczę ... przyplątała mi się jakaś infekcja intymna ... wędzi i piecze ...😬
Ale przy oddawaniu moczu czy ogólnie? Bo jak przy oddawaniu moczu to może być zakażenie układu moczowego wtedy musiałabyś chyba żurawinę jeść i dużo pic, a jak bardziej z pochwy to chyba do lekarza trzeba - może to grzybica. Ponoć po Luteinie nie raz się tworzą stany zapalne. Mnie ginekolog pytała na ostatniej wizycie czy po luteinie nic mnie nie swędzi ani nie piecze, a Ty chyba bierzesz tez ☺️
 
reklama
Do góry