reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

reklama
Hej dziewczyny 💗jak się trzymacie? Mam nadzieje ze zdrówko dopisuje 🤰♥️
Mam pytanie trochę krępujące, a mianowicie ciekawi mnie jak u was z kwestia depilacji? Właśnie zapisałam sie na wosk żeby sie przygotować do porodu i być „gładka” tam na dole ale trzasnę tez nogi żeby miec spokój i nie myśleć o tym po porodzie.
Jak do tej pory radziłam sobie depilatorem elektrycznym ale teraz przez ogromny brzuszek już kompletnie nic nie widzę! 😆
Jak wy sobie radzicie? Jak zapatrują sie na to w Polsce lekarze i położne? Bardzo mnie to ciekawi…
 
Ja przed robiłam depilację laserowa (tzn sama sobie robię w domu bo mma urządzenie) ale tylko boki bikini i słabo mi odrastają ale gole normalnie żyletka całość [emoji106]
Hej dziewczyny [emoji175]jak się trzymacie? Mam nadzieje ze zdrówko dopisuje [emoji1768][emoji3531]
Mam pytanie trochę krępujące, a mianowicie ciekawi mnie jak u was z kwestia depilacji? Właśnie zapisałam sie na wosk żeby sie przygotować do porodu i być „gładka” tam na dole ale trzasnę tez nogi żeby miec spokój i nie myśleć o tym po porodzie.
Jak do tej pory radziłam sobie depilatorem elektrycznym ale teraz przez ogromny brzuszek już kompletnie nic nie widzę! [emoji38]
Jak wy sobie radzicie? Jak zapatrują sie na to w Polsce lekarze i położne? Bardzo mnie to ciekawi…
 
Ja się zastanawiam nad kremem bo zawsze używałam kremu a potem będę poprawiać golarka. Niestety brzuch przeszkadza, z golarka ten problem ze nie wiadomo kiedy się zacznie a depilacji też codziennie nie robię...
Dziewczyny a jaki macie teraz śluz? Ja mam trochę wodnisty, ale w sumie skąpy. Już się zastanawialam czy nie wody płodowe ale jest tego tak mało, że raczej nie.
 
reklama
Do góry