reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

reklama
@Aga87lan kupiłam truskawki, tak bardzo mi się chciało ze śmietaną i cukrem, zjadłam dosłownie 7 sztuk trochę na siłę i cofło...[emoji1787] I już mi się odechciało [emoji2356] beze zrobiłam tak mnie naszło rano, a jak jest gotowa to nawet patrzeć na nią nie mogę.. Kurcze nie wierzę w te moje zachcianki, najpierw czegoś mi się chce a potem jak przyjdzie co do czego to mi rośnie w gardle [emoji2368]
Chociaż wczoraj zaś mi się chciało ostrych rzeczy, zrobiłam sałatkę z tortelini na ostro i tak mi smakowało że szok... Chyba po prostu moje ciagoty do słodkiego są z przyzwyczajenia a organizm jednak je cofa... [emoji848] ostrzejszych, kwaśnych nie mam problemów ze zjedzeniem [emoji1787]
 
@Aga87lan kupiłam truskawki, tak bardzo mi się chciało ze śmietaną i cukrem, zjadłam dosłownie 7 sztuk trochę na siłę i cofło...[emoji1787] I już mi się odechciało [emoji2356] beze zrobiłam tak mnie naszło rano, a jak jest gotowa to nawet patrzeć na nią nie mogę.. Kurcze nie wierzę w te moje zachcianki, najpierw czegoś mi się chce a potem jak przyjdzie co do czego to mi rośnie w gardle [emoji2368]
Chociaż wczoraj zaś mi się chciało ostrych rzeczy, zrobiłam sałatkę z tortelini na ostro i tak mi smakowało że szok... Chyba po prostu moje ciagoty do słodkiego są z przyzwyczajenia a organizm jednak je cofa... [emoji848] ostrzejszych, kwaśnych nie mam problemów ze zjedzeniem [emoji1787]
tez tak mam. Niby myślę o słodkim, ale jakoś niezbyt mi smakuje. Ciagle bym jadła mięso, szczególnie takie ostre, jakis sos lub zupy 😋
 
@Aga87lan kupiłam truskawki, tak bardzo mi się chciało ze śmietaną i cukrem, zjadłam dosłownie 7 sztuk trochę na siłę i cofło...[emoji1787] I już mi się odechciało [emoji2356] beze zrobiłam tak mnie naszło rano, a jak jest gotowa to nawet patrzeć na nią nie mogę.. Kurcze nie wierzę w te moje zachcianki, najpierw czegoś mi się chce a potem jak przyjdzie co do czego to mi rośnie w gardle [emoji2368]
Chociaż wczoraj zaś mi się chciało ostrych rzeczy, zrobiłam sałatkę z tortelini na ostro i tak mi smakowało że szok... Chyba po prostu moje ciagoty do słodkiego są z przyzwyczajenia a organizm jednak je cofa... [emoji848] ostrzejszych, kwaśnych nie mam problemów ze zjedzeniem [emoji1787]
Ojej... biedna Ty ....
 
Jak mi dziś w nocy było niedobrze🤢 Koszmar. Rano też średnio. Teraz jestem przeszczęśliwa, że chwilowo NIC nie czuję, bo pewnie wieczorem wróci jak zawsze.
Te pierwsze tygodnie to jazda bez trzymanki🤪 Bardzo się cieszę, że mam to L4 bo ciężko bym się widziała w pracy.

Ja mam badania 1 czerwca dopiero.
 
Insuliny się nie bada w ciąży bo jest niemiarodajna :))

Ginekolog często zleca na początku ciąży glukozę na czczo i od wyniku zależy czy zleci Ci krzywą. Ale są tez tacy co zlecają krzywą dwukrotnie podczas ciąży.

Daj znać jak organizujesz sobie czas bo ja już nie wiem co mam robić. Jak czytam książki to zaraz ziewam i chce mi się spać a na netflixie nie mam co już oglądać 😂 mam straszne zawroty głowy, niskie ciśnienie i muszę leżakować sporo.
To ja właśnie mam zalece dużo leżeć. A to obiad zrobię, poleżę, lubię czytać jakieś informacje, artykuły, ale jak tylko się zamartwiam to od razu idę spać. To potem wszytko przechodzi. Oglądam filmy, jakieś inspiracje internetowe. Telewizora niestety nie mamy. Ale stwierdziłam że chyba czas i pora kupić. Bo na laptopie to co innego. A czym więcej czasu na myślenie tym głupsze pomysły przychodzą 🙄
 
image.jpg

Dziewczyny komuś pożyczyć żyły?😅 u mnie zawsze wszyscy zachwyceni, ze każdy takie mógłby mieć bo nie problem pobrać krew😂
 
Jak mi dziś w nocy było niedobrze🤢 Koszmar. Rano też średnio. Teraz jestem przeszczęśliwa, że chwilowo NIC nie czuję, bo pewnie wieczorem wróci jak zawsze.
Te pierwsze tygodnie to jazda bez trzymanki🤪 Bardzo się cieszę, że mam to L4 bo ciężko bym się widziała w pracy.

Ja mam badania 1 czerwca dopiero.
ja jak się tylko wieczorem położyłam miałam ogromną zgagę i unosiło mi się ale obyło się bez klęczenia w toalecie 😳
 
reklama
@Aga87lan kupiłam truskawki, tak bardzo mi się chciało ze śmietaną i cukrem, zjadłam dosłownie 7 sztuk trochę na siłę i cofło...[emoji1787] I już mi się odechciało [emoji2356] beze zrobiłam tak mnie naszło rano, a jak jest gotowa to nawet patrzeć na nią nie mogę.. Kurcze nie wierzę w te moje zachcianki, najpierw czegoś mi się chce a potem jak przyjdzie co do czego to mi rośnie w gardle [emoji2368]
Chociaż wczoraj zaś mi się chciało ostrych rzeczy, zrobiłam sałatkę z tortelini na ostro i tak mi smakowało że szok... Chyba po prostu moje ciagoty do słodkiego są z przyzwyczajenia a organizm jednak je cofa... [emoji848] ostrzejszych, kwaśnych nie mam problemów ze zjedzeniem [emoji1787]
Ja z kolei nie mogę na mięso patrzeć. Ale słodkie jak najbardziej. Dziś robiłam naleśniki z dżemem truskawkowym ( niby nic nadzwyczajnego, ale przed ciążą nienawidizlam dżemu truskawoego. Nigdy go nie jadłam)
 
Do góry