reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

Zamówiłam sobie B complex metylowane, ale dopiero jutro dojdą, a acard biorę od pozytywnego testu na noc. Mam nadzieję, że coś się podniesie.. [emoji17]
Noo trochę to trwało... Ale ja cały czas muszę mieć ja pod kontrolą bo raz mam np 29 a np za pół roku 10..caly czas biorę kwas foliowy i żelazo do tego wit b6 b12 acard
 
reklama
Raz byłam u hematologa i też mi zapisała Sorbifer na 3 miesiące. Prawda, ciężkie to.. A później już wyjechałam i więcej do niej nie poszłam. Teraz kupiłam Actiferol Fe w płynie. Mam nadzieję, że pomoże
jakie żelazo bierzesz? Ja miałam przedtem sorbifer i złe się po nim czułam same skutki uboczne miałam [emoji19] teraz mi gin powiedziała ze wynik jest w porządku ([emoji2962][emoji23]) hematolog to dobry pomysł
 
Ja z kolei nie mogę na mięso patrzeć. Ale słodkie jak najbardziej. Dziś robiłam naleśniki z dżemem truskawkowym ( niby nic nadzwyczajnego, ale przed ciążą nienawidizlam dżemu truskawoego. Nigdy go nie jadłam)
Ja też dziś miałam naleśniki z dżemem truskawkowym 🙈🤪 i jak zawsze je uwielbiałam tak dziś mam taką zgagę, że szok 🙈
 
reklama
Do góry