reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

Spokojnie , zrób betę - rozwieje Twoje wątpliwości ! Jak przestajemy się starać to wtedy najczęściej wychodzi ! My od stycznia walczyliśmy , w styczniu miałam ciąże biochemiczną , potem naprawdę się staraliśmy a jak w kwietniu odpuściłam , mąż był tylko jeden weekend w domu .. i pyk ! Udało się ;)
Dzis wyniki bety bede miec🙂
U mnie 4 lata staran z tym ze walczylam tylko z prawym jajnikiem i jajowodem bo reszte mam wycieta przez torbiel.
Wlasnie akurat tez mamy remont i juz nie myslalam ze sie uda a tu niespodzianka.
 
reklama
Dziewczyny was tez tak Ciągnie w brzuchu??? Mnie to praktycznie z lewej strony ciągnie,z prawej rzadko ale momentami to tak. Mnie ciągnie że się martwię. 🙄
Ja mam tak czasami, jak np zmienię pozycje z leżącej na siedząca, przekręcę się itp. Ale częściej niż takie bóle odczuwam kłucie. Nie wiem, nie mam zamiaru panikować, chce myśleć ze wszystko będzie w porządku❤️ We wtorek idę znowu po skierowanie na badania (mój ginekolog przyjmuje tez na NFZ) i od razu będę mieć je robione w przychodni, mam nadzieje ze również uda mi się poprosić go o usg😅
 
Ja też mam albo leciutkie bóle jak na okres albo kłucie - ale widzę, że i jedne i drugie normalne. 😁

Dziewczyny, a macie jakieś wskazania, że już teraz robicie krzywą? Czy może zmieniły się wytyczne? Bo ja czytałam, że przy prawidłowej glukozie na czczo krzywa to dopiero 24-28 tydzień 🤔 I nie wiem czy mam nieaktualne informacje czy coś się pozmieniało 😁
 
Miałam kiedyś to badanie. Z glukoza 75. Nie jest jakieś okropne. Najgorsze te 3 pobrania krwi i to siedzenie tylu godzin. Nie można się położyć, spać ani nawet chodzić. Pani z diagnostyki poradziła kupić zwykła glukozę, nie tą smakową. Smakową może zaburzyć wynik na niekorzyść i trzeba będzie jeszcze raz robić krzywą. Warto z krzywą cukrową zrobić sobie też krzywą insulinową.
o kurczę, to dobrze, ze mówisz. Czyli muszę sobie więcej czasu zarezerwować w takim razie. Myślałam, ze to takie pyk i już 😂dzięki! 😊
 
Ja najniżej miałam 3[emoji85][emoji85] teraz w miarę wyrównana ale ciągle się leczę i biorę żelazo, kwas foliowy... Musisz może znaleźć jakiegoś hematologa pomoże ci to wyrównać.
Ja też mam niską od kiedy pamiętam [emoji17] miesiąc temu miałam 9, a norma 13-150. Przed poprzednią ciążą udało mi się podnieść[emoji17]
 
Ja też mam albo leciutkie bóle jak na okres albo kłucie - ale widzę, że i jedne i drugie normalne. 😁

Dziewczyny, a macie jakieś wskazania, że już teraz robicie krzywą? Czy może zmieniły się wytyczne? Bo ja czytałam, że przy prawidłowej glukozie na czczo krzywa to dopiero 24-28 tydzień 🤔 I nie wiem czy mam nieaktualne informacje czy coś się pozmieniało 😁
ja tez wlanie nie wiem nic o krzywej. Chyba nie mam tego w zestawie badań 🤷‍♀️
 
Ja mam tak czasami, jak np zmienię pozycje z leżącej na siedząca, przekręcę się itp. Ale częściej niż takie bóle odczuwam kłucie. Nie wiem, nie mam zamiaru panikować, chce myśleć ze wszystko będzie w porządku❤️ We wtorek idę znowu po skierowanie na badania (mój ginekolog przyjmuje tez na NFZ) i od razu będę mieć je robione w przychodni, mam nadzieje ze również uda mi się poprosić go o usg😅
Ja cały czas organizuje sobie coś żeby zająć głowę. Do wizyty ponad tydzień więc żeby nie fiksować
 
reklama
ja tez wlanie nie wiem nic o krzywej. Chyba nie mam tego w zestawie badań 🤷‍♀️
Ja wiem tyle, że pobierają na czczo, wypijasz glukozę i potem pobierają po godzinie i po kolejnej, gdzie w międzyczasie siedzisz i nic nie robisz 😅 I że może być na szczęście pobrane z palca, bo z żył 3 razy w ciągu jednego dnia nikt by mi nie pobrał 🤣 Aż jestem ciekawa ☺️
 
Do góry