reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

Teraz sie trafiło ze byłam co 2 dni na usg. Zmienia kręciołek pozycje co chwila. Dzis znowu glowka po prawo. A wczoraj była po lewo hehehe [emoji7]
Cudowne ale uźwa boli juz [emoji3059]
U nas przy pierwszym porodzie położna powiedziała m że może zobaczyć i on tam z nią stał i widział jak główka wychodzi. Nie miałam siły protestować.

Ja zamówiłam dziś stanik na allegro bo w sklepie nigdzie takiego nie mam normalnie mam 75G a teraz zamówiłam 75i.

Ogólnie ostatnio mnie boli brzuch jak mała się kręci i obraca. Gin mówił że jest duża. Ale żeby już według usg 27tc. Według om jutro 26.
 
reklama
U nas przy pierwszym porodzie położna powiedziała m że może zobaczyć i on tam z nią stał i widział jak główka wychodzi. Nie miałam siły protestować.

Ja zamówiłam dziś stanik na allegro bo w sklepie nigdzie takiego nie mam normalnie mam 75G a teraz zamówiłam 75i.

Ogólnie ostatnio mnie boli brzuch jak mała się kręci i obraca. Gin mówił że jest duża. Ale żeby już według usg 27tc. Według om jutro 26.
Nie bolą Cię plecy od takich ekstremalnie wielkich cyckow ? Ja to ledwo noszę.
 
brafittingu w triumph'e tez jest.. Ale to bardziej dopasowanie z tego co mają. Typowe szycie na miarę to inny Level wart swojej ceny
Nie, to u nas nie było takiej możliwości nawet. Mógł stać tylko za mną.
A co do tych staników, moja przyjaciółka tez ma ogromny biust i ona zamawiała staniki w jakimś sklepie na wymiar i odrazu do karmienia. Bardzo sobie chwali;) wiadomo ze coś ok 100-150zl płaciła, ale w sumie jak ja kupuje w tiumphie to czasami tez ok 130zl płace.
 
Nie, to u nas nie było takiej możliwości nawet. Mógł stać tylko za mną.
A co do tych staników, moja przyjaciółka tez ma ogromny biust i ona zamawiała staniki w jakimś sklepie na wymiar i odrazu do karmienia. Bardzo sobie chwali;) wiadomo ze coś ok 100-150zl płaciła, ale w sumie jak ja kupuje w tiumphie to czasami tez ok 130zl płace.
Ja narazie nie przeplacam. Biorę za 30 zł z Auchan. Mogą urosnac jeszcze a po wszystkim spaść do 75 c i już nigdy nie założę:p
 
Bolą i to bardzo nie raz mi się ryczeć chce, nienawidzę ich [emoji24] pójdę kiedyś na pomniejszenie marzy mi się B
Ja tydzień temu miałam E a teraz F. Przeraża mnie to. Dużo nie utylam bo ok 5 kg. Więc poszlo w brzuch i cycki. Potrafię się zdyszec i boli mnie między lopatkami. Koszmar. Jak to zejdzie to będę mieć dwa flaki. :|
 
Hej dziewczyny. Ja was trochę podczytuje czasami bo początkowo pomyliłam się w liczeniu i zaczęłam czytać i wsiąkłam. Jednak termin mam na luty. Byc może urodze szybciej bo miałam problemy z szyjka w 1 ciąży, a to lubi się powtarzać. Super macie atmosferę na wątku. Ale nie będę już tu wchodzić już bo pewnie niektórym będzie to przeszkadzać. Życzę wam wszystkim lekkich porodów i zdrowych dzieci. Pa
 
reklama
Ja tydzień temu miałam E a teraz F. Przeraża mnie to. Dużo nie utylam bo ok 5 kg. Więc poszlo w brzuch i cycki. Potrafię się zdyszec i boli mnie między lopatkami. Koszmar. Jak to zejdzie to będę mieć dwa flaki. :|
Mam to samo już po pierwszym porodzie miałam uszy jamnika [emoji23] a teraz to już masakra na serio. Bola mnie plecy też między łopatkami a zwłaszcza w nocy. No i kości miednicy jak śpię na bokach.
A u mnie ból w pachwinach przy chodzenia
U mnie też. Z synem miałam pod koniec ciąży tak a teraz już tak szybko.
 
Do góry