reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniowe mamy 2020

reklama
No mój narazie składa deklaracje zacne :p Wyjdzie w praniu sasasasa. Ale ja nie zamierzam go wyręczać. Wręcz terroryzuje, że w połogu to ja leżę! Dziecko proszę mi podawać do karmienia! Moje dwie kuzynzki zrobiły ten błąd, że wszytsko muszą one bo kto zrobi lepiej niż mama :3 przy drugich ciążach było marudzenie, że nie ma pomocy, że tata nie przypilnuje, że tata to sobie na piwko chodzi a one toną w wymiocinach i pampersach.
 
Moj wlasnie dzis powiedział.ze pierwszy miesiąc na ręce chyba nie weźmie bo boi sie ze.cos popsuje [emoji23][emoji23][emoji23]
Mój mąż ma 38 lat i synka bal sie brać na rece...:/ ciekawa jestem, jak będzie teraz. Jak znów się będzie bał "bo taka malutka" to trudno, niech chociaż przejmie starszego
 
Ale to nie jest tak ze facet patrzy między nogi. Moj mąż mógł stać tylko za głową, wiec widział tyle co i ja czyli nic. Dla mnie to była ogromna pomoc. Jak przy porodzie była mama. To tez jej mówiłam ze jak się zacznie to żeby wyszła. A później ja błagałam żeby mnie nie zostawiała.
U nas przy pierwszym porodzie położna powiedziała m że może zobaczyć i on tam z nią stał i widział jak główka wychodzi. Nie miałam siły protestować.

Ja zamówiłam dziś stanik na allegro bo w sklepie nigdzie takiego nie mam normalnie mam 75G a teraz zamówiłam 75i.

Ogólnie ostatnio mnie boli brzuch jak mała się kręci i obraca. Gin mówił że jest duża. Ale żeby już według usg 27tc. Według om jutro 26.
 
U nas przy pierwszym porodzie położna powiedziała m że może zobaczyć i on tam z nią stał i widział jak główka wychodzi. Nie miałam siły protestować.

Ja zamówiłam dziś stanik na allegro bo w sklepie nigdzie takiego nie mam normalnie mam 75G a teraz zamówiłam 75i.

Ogólnie ostatnio mnie boli brzuch jak mała się kręci i obraca. Gin mówił że jest duża. Ale żeby już według usg 27tc. Według om jutro 26.
U mnie biustonosze 85 D
 
Moj to taki styl Macho w gębie [emoji23][emoji23][emoji23] kawał twardego chłopa jakby nie patrzeć. Ale serducho ma.zlote.
Jak przyszły naklejki z yokodesigne to komentarz w stylu " na uj Ci to gowna.. jakies durne naklejeczki". A sam cala sobotę naklejał i stwierdzil ze trzeba dokupic bo same jelonkim to mało. No i zamówiłam juz jezyka sówke liska itp [emoji23][emoji23][emoji23] pokoik wyglada juz bosko. Ale focie wrzuce jak przyjdzie reszta za w tyg.
Z maluszkiem wiem ze mi pomoże. Ale swoje pogadać musi hehehehe
Nie ma zlituj niech się uczą xd
 
Moj to taki styl Macho w gębie [emoji23][emoji23][emoji23] kawał twardego chłopa jakby nie patrzeć. Ale serducho ma.zlote.
Jak przyszły naklejki z yokodesigne to komentarz w stylu " na uj Ci to gowna.. jakies durne naklejeczki". A sam cala sobotę naklejał i stwierdzil ze trzeba dokupic bo same jelonkim to mało. No i zamówiłam juz jezyka sówke liska itp [emoji23][emoji23][emoji23] pokoik wyglada juz bosko. Ale focie wrzuce jak przyjdzie reszta za w tyg.
Z maluszkiem wiem ze mi pomoże. Ale swoje pogadać musi hehehehe
Jak każdy facet
 
reklama
U nas przy pierwszym porodzie położna powiedziała m że może zobaczyć i on tam z nią stał i widział jak główka wychodzi. Nie miałam siły protestować.

Ja zamówiłam dziś stanik na allegro bo w sklepie nigdzie takiego nie mam normalnie mam 75G a teraz zamówiłam 75i.

Ogólnie ostatnio mnie boli brzuch jak mała się kręci i obraca. Gin mówił że jest duża. Ale żeby już według usg 27tc. Według om jutro 26.
Nie, to u nas nie było takiej możliwości nawet. Mógł stać tylko za mną.
A co do tych staników, moja przyjaciółka tez ma ogromny biust i ona zamawiała staniki w jakimś sklepie na wymiar i odrazu do karmienia. Bardzo sobie chwali;) wiadomo ze coś ok 100-150zl płaciła, ale w sumie jak ja kupuje w tiumphie to czasami tez ok 130zl płace.
 
Do góry