reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

reklama
Nie pecha nie :) ale słyszałam że według przesądów, jak ktoś wierzy lub to ma uspokoić to warto mieć czerwoną wstazeczkę. Nie rozumiem takiego macania. W przyrodzie jakakolwiek ciężarna samica za coś taniego odryzła by rękę xd to tylko ludzie jakieś takie głupie i molestuja dotykiem. Ja jestem nie dotykalka od dziecka, wręcz podchodzi to pod nerwice i slyne z wybuchego temperamentu, tak więc współczuję pierwszej osobie która mnie dotknie ^^
Dobrze porownalas, chyba też tak zacznę robić. Ugryze i już
 
Cześć mamusie. Dawno mnie tu nie było. Co u Was słychać? My rosniemy, choć brzuszka nie widac, płci maluszka dalej nie znam choć reaguje na imie "Michasia". Jakby nie patrząc mamy już 18 tygodni i 3 dni. Lekarz powiedział, że dzidzia ładnie rośnie i chyba będzie akrobata, na ostatniej wizycie w piątek stanął/stanęła na główce i w dodatku obrocone pupcia.
 
Cześć mamusie. Dawno mnie tu nie było. Co u Was słychać? My rosniemy, choć brzuszka nie widac, płci maluszka dalej nie znam choć reaguje na imie "Michasia". Jakby nie patrząc mamy już 18 tygodni i 3 dni. Lekarz powiedział, że dzidzia ładnie rośnie i chyba będzie akrobata, na ostatniej wizycie w piątek stanął/stanęła na główce i w dodatku obrocone pupcia.
Ile już waży Twój maluszek ? :-) ja dziś 18+6, brzuszek malutki mam .
 
Zwierzęta mają hiper właściwości terapeutyczne. Jakaś taka się obudziłam nie w humorze, aż mnie brzuch bolał taka spina a dziecko kopalo tak.mocno że aż podskakiwałam z nerw. 15 minut z królikiem i święty spokój.
 

Załączniki

  • IMG_20190901_143656.jpg
    IMG_20190901_143656.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 75
  • IMG_20190901_143113.jpg
    IMG_20190901_143113.jpg
    2,4 MB · Wyświetleń: 71
Hej dziewczyny :)
Mój brzuszek ostatnio mam wrażenie nagle sporo urósł, no ale jakby nie było we wtorek zaczynam już 6 miesiąc :) mój synuś mnie roczula, bo jak zapytam "gdzie jest Twoja siostrzyczka Sarunia?" to podnosi mi bluzke i się przytula do brzuszka <3 czy któraś z Was też bedzie miala małą różnicę wieku między dziećmi :)
 
Mamusie mam pytanko. Z której strony leży Wasz maluszek? Pytam ponieważ zauwazylam z lewej strony mam brzuszek uwypuklony i twardy a z prawej miękki.
 
reklama
Do góry