reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

Nie no myślę, że tam u was to spokojnie.

No, ja jestem załamana, dziś się beztrosko pluskałam. Żarłam gotowany makaron na wodzie z kranu. A oni cały dzień w ogóle przemilczeli tą awarię. Niby jeszcze do nas morze gów.. nie dotarło. Podobno może to wszystko potrwać nawet miesiąc. Nasz prezydent zapewnia, że mamy jakieś inne miejskie źródła... ALe jakoś mu nie wierzę Zastanawia mnie, co mają na myśli poprzez miesiąc awarii. Miesiąc czasu będzie skażona woda? Miesiąc czasu będą spuszczać szambo? Miesiąc zajmie całość, spuszenie szamba z oczyszczalni do rzeki, osuszenie rury, wymienienie jej, a woda nie wiadomo jak długo będzie niebezpieczna dla zdrowia... Współczuje osobą które mieszkają bezpośrednio nad Wisłą. Ja mam góra1,5 km.
Niestety wszystkie takie sprawy są przemilczane a o ilu jeszcze nie wiemy....
Jedno jest pewne skutki mogą być ogromne dla nas i zwierząt.
 
reklama
Cześć i czołem,
Zwlekałam i zwlekałam podobnie jak @kamciaxxx i Was czytałam i przeżywałam i jest tak sympatycznie, że meldujemy się i my.
18tc4d
termin: 25.01.2020
Dziewczynka
Machamy i życzymy wszystkim dobrej nocy :)
dziołcha macha.jpg
(zdjęcie z dzisiaj)
 
Niestety wszystkie takie sprawy są przemilczane a o ilu jeszcze nie wiemy....
Jedno jest pewne skutki mogą być ogromne dla nas i zwierząt.
Dzięki dziewczyny za info. Od was się dowiedziałam o tym syfie. A moje dziecko jedzie jutro do Warszawy z dziadkiem do Kliniki. Także będą ręce myć w butelkowej i zęby też, bo do ortodonty.
 
reklama
Mi lekarz o zadnym połówkowym nie mówił. Usg mam na każdej wizycie. Więc na czym by polegalo to połówkowe?
Polowkowe to podobnie jak prenatalne. U mnie mierzył dziecko, kości, sprawdzał serce, aorte, nos, sprawdzał oczy czy nie ma zaćmy, rozczepu wargi. Sprawdzał obwody, głowy i brzucha itp. Sprawdzał też szyjke.
 
Do góry