reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

Jakiś syf z warszawy leci na inne miasta. U mnie za góra 50 godzin będzie bo mam 100 km. Jakaś awaria oczyszczalni ścieków. Jak ktoś z mazowasza to polecam kupić sobie baniaczki ;p U mnie na dzielni ukraincy chodzą obładowani jak w filmach katastroficznych.
 
reklama
Płock. Mieszkam 10 minut od Wisły. Ryzyko niby na trasie Warszawa Gdańsk. Nas podają jako pierwszych do których szambo dopłynie. Zapomnieli o paru miastach po trasie Sochaczew, Płońsk, Wyszogród i tp.
 
Jakiś syf z warszawy leci na inne miasta. U mnie za góra 50 godzin będzie bo mam 100 km. Jakaś awaria oczyszczalni ścieków. Jak ktoś z mazowasza to polecam kupić sobie baniaczki ;p U mnie na dzielni ukraincy chodzą obładowani jak w filmach katastroficznych.
Tak w wiadomościach oglądałam że awaria oczyszczalni i miasto zgodzilo się na upust do rzeki. Masakra
 
No nie jest to dobra informacja, szczególnie że to największa w Polsce oczyszczalnia więc pewnie w Ch.... Tego pójdzie. Przepraszam za kropki ale mieć szambo w rzece to jakiś kosmos.
 
No tak bo Warszawie nic nie będzie tylko miasta po drodze. Niby u mnie miasto ma swoje zapasy. Pożyjemy zobaczymy. Gorzej że ten syf będzie parowal przy takich upalach.
 
50 tysięcy metrów sześciennych nieoczyszczonych ścieków bytowych. O tym co to dla mieszkańców oznacza - ani słowa. Ale masz rację - Warszawa wypuści dalej a o resztę niech się inni martwią. Mam nadzieję że nie będzie dużych uciążliwości, zapowiadają też deszcze więc może jak stan wód się podniesie a temperatura obniży nie będzie smrodu.
 
reklama
U nas Poznań ma swoją oczyszczalnie. Warta niby pezpieczna ale kto wie
Nie no myślę, że tam u was to spokojnie.
50 tysięcy metrów sześciennych nieoczyszczonych ścieków bytowych. O tym co to dla mieszkańców oznacza - ani słowa. Ale masz rację - Warszawa wypuści dalej a o resztę niech się inni martwią. Mam nadzieję że nie będzie dużych uciążliwości, zapowiadają też deszcze więc może jak stan wód się podniesie a temperatura obniży nie będzie smrodu.
No, ja jestem załamana, dziś się beztrosko pluskałam. Żarłam gotowany makaron na wodzie z kranu. A oni cały dzień w ogóle przemilczeli tą awarię. Niby jeszcze do nas morze gów.. nie dotarło. Podobno może to wszystko potrwać nawet miesiąc. Nasz prezydent zapewnia, że mamy jakieś inne miejskie źródła... ALe jakoś mu nie wierzę Zastanawia mnie, co mają na myśli poprzez miesiąc awarii. Miesiąc czasu będzie skażona woda? Miesiąc czasu będą spuszczać szambo? Miesiąc zajmie całość, spuszenie szamba z oczyszczalni do rzeki, osuszenie rury, wymienienie jej, a woda nie wiadomo jak długo będzie niebezpieczna dla zdrowia... Współczuje osobą które mieszkają bezpośrednio nad Wisłą. Ja mam góra1,5 km.
 
Do góry