reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

reklama
Ja myślę nad taką furką. Tylko kolor inny
 

Załączniki

  • Screenshot_20190802-214820.jpg
    Screenshot_20190802-214820.jpg
    154,8 KB · Wyświetleń: 89
A Wy dziewczyny kiedy planujecie zakupy w stylu wózek, fotelik, łóżeczko itp? Bo wiadomo, że ciuszki to chyba najłatwiejszy temat i najbardziej przyjemny :)
W październiku /listopad mi się taki podoba używany


A co do porodu nie myślę o tym mam stracha
 

Załączniki

  • Screenshot_2019-08-04-14-07-47-675_com.facebook.katana.png
    Screenshot_2019-08-04-14-07-47-675_com.facebook.katana.png
    279,2 KB · Wyświetleń: 101
Super bryka! :-)

Niom. Super, i funkcjonalny jak doczytałam.

Ja planuje wózek Maxi - cosi model Adorra, 3 w jednym. Oglądałam w sklepie - lekki, świetnie się składa, etc. Z tel nie wkleje zdjęcia z netu. Cenowo półka średnia (jak dla mnie, każdy ma swoją ) jakieś 2300.

Ale tak naprawdę to pewnie takimi rzeczami jak wózek, łóżeczko czy wanienki zajmę się ostatecznie w grudniu - mam na myśli zakup, bo przyglądam się już od pewnego czasu.

O porodzie staram się nie myśleć, Matko Boska, jak sobie przypomnę to mnie ciarki przechodzą.
 
W sumie jechalam po.maxi cosi ale jak zobaczyłam to.. nie tego.sie spodziewałam po tej marce. Niski, mała gondola, kiepsko sie prowadzi itp
Dlatego padło na Silver Crossa- mąż wybierał. Niech mu bedzie ;)
Porodu sie boje jak diabli. Niech sie uspią i po wszystkim tadaaam. Ale nie mowie o.partych bo te najlepiej wspominam, tylko ta męczarnia przed
Niom. Super, i funkcjonalny jak doczytałam.

Ja planuje wózek Maxi - cosi model Adorra, 3 w jednym. Oglądałam w sklepie - lekki, świetnie się składa, etc. Z tel nie wkleje zdjęcia z netu. Cenowo półka średnia (jak dla mnie, każdy ma swoją ) jakieś 2300.

Ale tak naprawdę to pewnie takimi rzeczami jak wózek, łóżeczko czy wanienki zajmę się ostatecznie w grudniu - mam na myśli zakup, bo przyglądam się już od pewnego czasu.

O porodzie staram się nie myśleć, Matko Boska, jak sobie przypomnę to mnie ciarki przechodzą.
 
W sumie jechalam po.maxi cosi ale jak zobaczyłam to.. nie tego.sie spodziewałam po tej marce. Niski, mała gondola, kiepsko sie prowadzi itp
Dlatego padło na Silver Crossa- mąż wybierał. Niech mu bedzie ;)
Porodu sie boje jak diabli. Niech sie uspią i po wszystkim tadaaam. Ale nie mowie o.partych bo te najlepiej wspominam, tylko ta męczarnia przed

Heh. Opcja obudzę się po i tadammm podoba mi się najbardziej. Mąż ma gest :-) mój na razie twierdzi, że w taczkach będzie woził... Czarny humor normalnie. Mam wrażenie że pomimo dolegliwości, widocznego już brzuszka to ciąża nadal jest dla nas abstrakcja.
Co do marek - dlatego daje sobie czas na ostateczny wybór do grudnia.
Znajoma prowadzi sklep z artykułami dziecięcymi, taki oldschoolowy, z warsztatami noszenia chust itd, więc trzyma rękę na pulsie. W sumie to ona poleca nam ten model.
Jak przypomnę sobie pierwszy wózek mojego starszego dziecka to się uśmiecham. Wielki głęboki, bez spacerówki. Kosztował coś koło 1000, a Martyna zaczęła fikać z niego już po skończeniu 6 mcy, więc teraz chciałabym wielofunkcyjny, wygodny.
Rodzice z mężem czy bez?
 
reklama
Mnie osobiście się wózki trójkołowe nie podobają.Dlatego przeglądam bardziej tradycyjne. Mam kilka typów.
 

Załączniki

  • Screenshot_20190805-115009_Allegro.jpg
    Screenshot_20190805-115009_Allegro.jpg
    140,1 KB · Wyświetleń: 71
  • tmp-cam-50775570300677125.jpg
    tmp-cam-50775570300677125.jpg
    148,5 KB · Wyświetleń: 74
  • tmp-cam-2742404044831889785.jpg
    tmp-cam-2742404044831889785.jpg
    163,8 KB · Wyświetleń: 73
Do góry