reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

Cześć dziewczyny
Mogę dołączyć? Dzisiaj byłam na wizycie u ginekologa , aktualnie 6 tydzień i 1 dziej. Maluch ma 4 mm i bijące serduszko
Termin na 23 stycznia
Witam! ;)
Dziewczyny jadę zaraz na IP. Od wczoraj czuje tępy ból po lewej stronie, jakby jajnika, promieniujący wyżej i na plecy.. trzymajcie mocno kciuki.. obawiam się najgorszego..
Trzymam ,trzymam i czekam na dobre wieści..
W nocy dotarłam do domku i szybko do swojego ginka od starań

Dzidzi ma 1.05cm
Serduszko [emoji173]
wiek wg usg 7w1d
Mam jakiś krwiaczek. Nad pecherzykiem, więc mam sie nie martwic jak bedzie brazowa krewka. Tylko jak czerwona to szybko do szpitala
A tak to luteina 2x dziennie jak wybiore dzis do konca dupka
I z racji wieku prenatalne w 13 tyg
No i super! Gratuluje udanej wizyty :)

Mnie dziś czeka robienie strojów indiańskich na jutro ,bo temat przewodni dnia dziecka w tym roku to dziki zachód. Będę miała co robić, zapas meliski w razie co mam :D
Dziś od rana szlag mnie trafił. Komar w nocy mnie męczył i jakoś zasnąć nie mogłam to jak już zasnęłam błogo to mój sąsiad ,wypuścił psa centralnie pod moim oknem o 5.00 i szczekał! Oczywiście obudziły się dzieci( mają okna obok mojego pokoju) ,potem ja. O 5.30 wyszłam i wydarłam się na całą wioskę ,że jest cholerna sobota i 5.30! Nie zadziera się z kobietą w ciąży i jej hormonami hehe :D Fakt pomogło bo od razu go wziął. Mógł go wypuścić z drugiej strony ,a nie centralnie pod oknami. Nie wiem chyba sprawdzają ile mam cierpliwości :p dziś nie za dużo tego było :D
Jeden plus ,że głowa mnie już dziś nie boli.
 
reklama
Dziewczyny jadę zaraz na IP. Od wczoraj czuje tępy ból po lewej stronie, jakby jajnika, promieniujący wyżej i na plecy.. trzymajcie mocno kciuki.. obawiam się najgorszego..
Trzymam kciuki za dobre wieści
Cześć dziewczyny
Mogę dołączyć? Dzisiaj byłam na wizycie u ginekologa , aktualnie 6 tydzień i 1 dziej. Maluch ma 4 mm i bijące serduszko
Termin na 23 stycznia
Witaj


Powiedzcie jak u was z cera na twarzy u mnie koszmar. Przy córce tak nie miałam
 
Co za dzień .
Ja wróciłam ze szpitala... Żywa krew.
Zrobili usg - z zarodkiem 8mm i pecherzykiem wszystko ok .
Echo 150 /min
Juz miałam najgorsze myśli

..ale skąd krew - nie wiedzą.
Dalej duphaston i luteina + leżący tryb życia
 
Leżę sobie w szpitalu pod kroplówką przeciwbólową. Z dzidzią wszystko ok :) możliwe, że to coś z nerkami :o Krew pobrali, nasiusiać kazali. Zobaczymy co wyniki powiedzą.
Co za dzień .
Ja wróciłam ze szpitala... Żywa krew.
Zrobili usg - z zarodkiem 8mm i pecherzykiem wszystko ok .
Echo 150 /min
Juz miałam najgorsze myśli

..ale skąd krew - nie wiedzą.
Dalej duphaston i luteina + leżący tryb życia
To super że wszystko porządku odpoczwajcie
 
Trzymam kciuki za dobre wieści

Witaj


Powiedzcie jak u was z cera na twarzy u mnie koszmar. Przy córce tak nie miałam
To może będzie chłopczyk:) U mnie kilka małych, prawie niewidocznych pryszczy na czole, gdzie nigdy mi w tym miejscu nie wyskakiwały, ale to dopiero początek, jeszcze chyba może się zmienić?
 
Trzymam kciuki za dobre wieści

Witaj


Powiedzcie jak u was z cera na twarzy u mnie koszmar. Przy córce tak nie miałam
Od wczoraj mojemu marudziłam co mam na twarzy ,znaczy się nie widać.. chociaż ja widzę :p ,ale w dotyku jakby policzki i broda w krostkach. Co czytałam na necie to może być wina hormonów. Przy synku i córce tak nie miałam, więc nic nie podpowiada mi co do ewentualnej płci dziecka ;)

Leżę sobie w szpitalu pod kroplówką przeciwbólową. Z dzidzią wszystko ok :) możliwe, że to coś z nerkami :o Krew pobrali, nasiusiać kazali. Zobaczymy co wyniki powiedzą.
Dobrze ,że z dzidzią ok ;) ,czekam na dalsze wieści ,czy i z Tobą.

Co za dzień .
Ja wróciłam ze szpitala... Żywa krew.
Zrobili usg - z zarodkiem 8mm i pecherzykiem wszystko ok .
Echo 150 /min
Juz miałam najgorsze myśli

..ale skąd krew - nie wiedzą.
Dalej duphaston i luteina + leżący tryb życia
Odpoczywaj i dobrze ,że wszystko ok ;)

Ja nadal w czarnej du.. ze strojami dla dzieci, mam czarną dziurę w głowie. Do wieczora mam nadzieje coś wymyśle. :p
 
reklama
Dzięki dziewczyny!
Szpital XXI wieku.. od GRUDNIA (!!!) w całym szpitalu panuje zakażenie wody bakteria legonelli (zakażenie może prowadzić do wysokich gorączkę, zapalenia płuc i śmierci). Na wszystkich oddziałach zostało to zwalczane oprócz oddziału jakiego? Tak, ginekologicznego! Więc kobiety w ciąży chcąc się podmyć, bo nie ma tu mowy o prysznicu, muszą sobie zagotować wodę w kuchni i wlać do miski. Zimna wodę bierzesz z butelki, mineralkę która przyniosłaś do picia. I ja mam w styczniu w tym szpitalu rodzic :)
 
Do góry