reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

Hej dziewczyny! Dzis w nocy zaczelam mieć straszne wymioty. Wypilam sok i zaczelam wymiotowac, teraz nawet po lyku wody od razu wymiotuje;( juz nawet nie mam co zwracac tylko żółć i do tego glowa mnie peka. Czuje sie jak na mega kacu. I teraz nie wiem czy to mozliwe abym zatrula sie sokiem czy moze to ciazowe wymioty?
 
reklama
Hej dziewczyny! Dzis w nocy zaczelam mieć straszne wymioty. Wypilam sok i zaczelam wymiotowac, teraz nawet po lyku wody od razu wymiotuje;( juz nawet nie mam co zwracac tylko żółć i do tego glowa mnie peka. Czuje sie jak na mega kacu. I teraz nie wiem czy to mozliwe abym zatrula sie sokiem czy moze to ciazowe wymioty?
Chyba taka aura w powietrzu wisi.. ja dziś tez z bólem głowy mega się obudziłam i nudnościami jakich jeszcze nie doświadczyłam..
 
Chyba taka aura w powietrzu wisi.. ja dziś tez z bólem głowy mega się obudziłam i nudnościami jakich jeszcze nie doświadczyłam..
Ja do nudnosci bylam przyzwyczajona,ale te wymioty cala noc to jakas masakra! Na szczescie zadzwonilam rano do szefa i moge z domu dzis popracowac;)
 
Że tak powiem SZALONE !! :)
Nie było mnie chwilę...i dzisiaj nadrobiłam 56 stron !!

Witam nowe mamusie :)

Co u mnie... Byłam we wtorek na wizycie. Dzidzia jest, serduszko bije. Na zdjęciach już do "człowieka" podobne :) Już robiłam zakres wyników i praktycznie wszystko w normie. Mdłości ustały...
Wracając do dzieci, myślałam, że tu już cała galeria będzie, a tu nic.
Do grupy na fb kliknęłam o przyłączenie. Bardzo fajny pomysł !
Do tematów poruszanych gdy mnie nie było. Mam 34 lata, mam już dwójkę dzieci i jestem trzy lata po rozwodzie. Od roku w nowym związku i mam dochodzącą kolejną dwójkę dzieci :) Jest więc nas cała gromadka :) Jestem na obrotach całymi dniami. Niby na L4, ale z doskoku w pracy. Jak mam chwilę wolnego to jeżdżę 100 km na budowę bo tam już bliżej niż dalej i trzeba wiele rzeczy dopilnować. Weekendy co drugi mamy całą czwórkę dzieci a co drugi odpoczywam :)
No to podobnie jak u mnie tylko ja mam dwójkę ,a nie 4 ;)
Mój obecny w poprzednich związkach się nie dorobił :p Szczerze to już miałam myśli ,że ślepakami strzela hehe :D ,a jednak nie :p

Pisałam na fb ,ale i tu się powtórzę bo nie każdy złapie tam wiadomości i czyta.
Głowa mnie boli już 2 dni, nastrój na pograniczu wkur.. :p
Podczutuje Was jak mi przejdzie to pewnie napiszę litanie heh.
 
Hej jak się czujecie??? Wczoraj piłam sobie sok pomarańczowy to aż mnie brało na wymioty a dziś smak na sok jabłkowy. Tak przeglądam fb i znałam grupę co po zdjęciach usg mogą określić jaka płeć nie wiem jak usg od 6 tygodnia do 12
 
ja jeszcze do mam, które będą miały już 3 bejbi bądź mają większe gromadki czym wy jeździcie? U nas teraz będzie trójeczka więc trzeba samochód na większy zmienić a wyboru za bardzo nie ma w takich co by 3 foteliki się do tyłu zmieściły.
Seat alhambra. Ma wszystkie siedzenia dzielone wiec foteliki się mieszczą z tylu. A dodatkowo korzystamy jeszcze z tych fabrycznych fotelików.
 
Hej ,
Troszke się zmartwiłam. Obecnie 6 tydz
9 dni temu mialam plamienie brazowe jednorazowe .

Dzisiaj to samo.
Jestem na luteinie i duphastonie
Delikatne klucie w brzuchu sporadycznie.
Czy któraś z Was tak miała ?
:(
 
Hej ,
Troszke się zmartwiłam. Obecnie 6 tydz
9 dni temu mialam plamienie brazowe jednorazowe .

Dzisiaj to samo.
Jestem na luteinie i duphastonie
Delikatne klucie w brzuchu sporadycznie.
Czy któraś z Was tak miała ?
:(
Każde plamienie konsultowałabym z lekarzem. Czy znasz przyczynę plamienia tego sprzed 9 dni? Najlepiej umówić się do lekarza, może to tylko mały krwiak i będziesz musiała się oszczędzać... Co do kłucia w brzuchu - raczej to normalnie, bo powiększa się macica.
 
Hej jak się czujecie??? Wczoraj piłam sobie sok pomarańczowy to aż mnie brało na wymioty a dziś smak na sok jabłkowy. Tak przeglądam fb i znałam grupę co po zdjęciach usg mogą określić jaka płeć nie wiem jak usg od 6 tygodnia do 12
Karola, ja kiedyś coś w tym temacie czytałam, że niby można ocenić to czy kosmówka jest po prawej lub lewej stronie pęcherza ciążowego na wczesnym etapie, ale wątpie, że ta metoda jest prawdziwa, bo już połowa z nas znałaby płeć:)
 
reklama
Każde plamienie konsultowałabym z lekarzem. Czy znasz przyczynę plamienia tego sprzed 9 dni? Najlepiej umówić się do lekarza, może to tylko mały krwiak i będziesz musiała się oszczędzać... Co do kłucia w brzuchu - raczej to normalnie, bo powiększa się macica.
Byłam z tym pierwszym u lekarza. Obejrzała powiedziała że macica zamknieta i żeby prowadzić oszczędny tryb życia. Wtedy dostałam luteine dodatkowo.
 
Do góry