reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniowe mamy 2020

reklama
Ja się muszę za to wziąć... I nie wystarczy że mam pierdyliard aplikacji ktore podpowiadaja co kupic dla maluszka ogolnie, co do szpitala, co dla siebie do szpitala ewentualnie co sie w domu przyda nawet z podzialek na kategorie zabawa, karmienie, higiena :D ... jak nie zrobię swojej własnej listy to nie ogarnę :p
 
Jestesmy juz bardzo blisko rozwiazania i to chyba ostatni dzwonek aby sie przygotowac na nowego czlonka rodziny, poki jeszcze nie urosna nam nasze brzuszki bardziej i nie puchna az tak nogi... Ja juz mam praktycznie cala wyprawke gotowa, wszystko poprane poprasowane ale jeszcze ciagle sie nie spakowalam do szpitala, ciagle to odkladam ;P
Pomysle nad tym jutro, dzis odpoczywam pelna geba :)
Moj syn ciagle goraczkuje, nie bylam z nim u lekarza dzisiaj ale jesli w nocy wciaz bedzie zle to jutro do przychodni.
Albo zaprosze tu lekarza, bo moge i tak.
Ja już wszystko mam, jedynie muszę się spakować do szpitala, a i na wózek czekam dopiero wczoraj zamówiłam. Dziewczyny już dawno mają ja jak zwykle na ostatnią chwilę
 
Ja mam już wózek a cały weekend mąż skręca mebelki do pokoju ;)
 

Załączniki

  • B1B240E1-ACC6-4CA2-8766-D304DDBFC22C.jpeg
    B1B240E1-ACC6-4CA2-8766-D304DDBFC22C.jpeg
    1,7 MB · Wyświetleń: 78
Fajne te Wasze wozeczki :)
Ja nie mam zadnej listy tak na powaznie. Wszystko kupowalam z "glowy".
Wczoraj jeszcze kupilam 2x spodenki a la dresiki lupilu 74-80 i 4 body z dlugim rekawem 74-80 do tego 3 pieluszki muslinowe, wszystko z lidla a i to raczej tylko dlatego ze byly ostatnie sztuki minus 30% :)
Ale np przydalby sie podgrzewacz do butelek, krzeselko i robot do gotowania i blenderowania w jednym z tym ze sa to rzeczy na potem wiec moga poczekac kilka miesiecy z zakupieniem ich.
 
reklama
Do góry