reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

reklama
W 32 tc będę chyba pakować torbę żeby mieć spokój. Z synem też tak już pakowalam. I się stresuje że mała się jeszcze nie okrecila główka w dół [emoji848]

Masz chyba jeszcze czas, dzieciątko schodzi max miesiąc przed porodem z tego co pamiętam. Więc pewnie w listopadzie jeszcze pofika i na grudzień się ustawi :-) swoją drogą ciekawe ile urosła. Wszystkie (prawie) macie wizyty w tym tygodniu to się okaże :-)
 
W 32 tc będę chyba pakować torbę żeby mieć spokój. Z synem też tak już pakowalam. I się stresuje że mała się jeszcze nie okrecila główka w dół [emoji848]
Ja mam badanie 5 listopada więc się dopytam, jak leży. Oesu jeszcze ten neurolog, urząd stanu cywilnego, gadka z obydwoma położonymi. Jupi, jaj, jej... nie chcę mi się.
 
Wszystkie zalatwiacie położne przed porodem?
@SalsaPL nadal masz raz w tygodniu usg ? :)

U mnie w mojej pipidówie to w ogóle w szpitalu położne nie mają podpisanego kontraktu z nfz i nie ma wizyt przed, a że ja nie chcę rodzę u siebie tylko planuje w Bydgoszczy (80km od miejsca zamieszkania) to w ogóle nie mam żadnego kontaktu z położną i pewnie tam się pojawie w szpitalu obcym jak obca , lipa ale tu u mnie szpital jest tragiczny
 
U mnie w mojej pipidówie to w ogóle w szpitalu położne nie mają podpisanego kontraktu z nfz i nie ma wizyt przed, a że ja nie chcę rodzę u siebie tylko planuje w Bydgoszczy (80km od miejsca zamieszkania) to w ogóle nie mam żadnego kontaktu z położną i pewnie tam się pojawie w szpitalu obcym jak obca , lipa ale tu u mnie szpital jest tragiczny

W którym rodzisz? Ja się z Bydgoszczy wyprowadziłam i baaaardzo żałuje że nie urodzę w MSW nawet przeszło mi przez myśl żeby się na sylwestra wybrać do Bydgoszczy i liczyć na to że się zacznie ;)
 
reklama
Masz chyba jeszcze czas, dzieciątko schodzi max miesiąc przed porodem z tego co pamiętam. Więc pewnie w listopadzie jeszcze pofika i na grudzień się ustawi :-) swoją drogą ciekawe ile urosła. Wszystkie (prawie) macie wizyty w tym tygodniu to się okaże :-)
Gin mówił że ma czas do 32 tygodnia potem już ciężko. Syn od 26 był już ułożony główka do dołu.
Ja mam badanie 5 listopada więc się dopytam, jak leży. Oesu jeszcze ten neurolog, urząd stanu cywilnego, gadka z obydwoma położonymi. Jupi, jaj, jej... nie chcę mi się.
Mi na tym 3d wczoraj mówił że główka do góry.
Wszystkie zalatwiacie położne przed porodem?
@SalsaPL nadal masz raz w tygodniu usg ? :)
Moja mi kazała przyjść w 32 tc.
 
Do góry