reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

reklama
Tez mam wizyte w wtorek, na 17h40, chociaz troche zaczynam sie stresowac, jak zwykle moja waga... ale co tam, wazne zeby sie upewnic ze z maluszkiem jest wszystko w porzadku. I dowiedziec sie jak bardzo urosł. :)
Ja też 17.40 [emoji23]
@MartaSx my to równo idziemy :D ten sam termin z OM i ja też mam wizytę we wtorek :) w piątek lub poniedziałek musze jeszcze mocz i krew do badań oddać.
Zgadza się [emoji4] ja teraz nie miałam badań. Pewnie po wizycie każe mi zrobić.
Nie muszą ustępować, mam w dalekim poszanowaniu cudzą łaskę, tylko to było głupie i tyle. Przecież ciężarne nie wykładają produktów wolniej :-) żeby trzeba było je wyprzedzać. Ale w Polsce Eda to normalne - niektórzy jak widzą szkole jazdy, babe za kierownicą itp to musza wyprzedzić. Może i tu zadziałał ten sam mechanizm.

Pieprze, składam deskę do prasowania. Reszta jutro. Wszystko przez M, po miliardzie lat wspólnych zażądał drugiej kołdry. Podobno od lat zabiaram cała dla siebie, więc teraz mamy 2x 160. Czy on nie rozumie że tą druga też zawinę?
My z m od kilku lat pod dwiema śpimy, dlatego że ja się zwijalam jak naleśnik a jemu zimno. Ale mi to nie przeszkadza.
 
reklama
A może zimne danmleko czekoladowe? Mnie to pomaga bardzo na zgagę!
Mnie też męczyła zgaga. Kilka dni temu wpadła do mnie koleżanka i akurat miała (manti? Monti?)tabletki właśnie na zgaga,na ulotce było, że kobiety ciężarne mogą to skorzystałam....ulga po dosłownie 5 minutach:-) także mogę polecić. Piszą jeszcze o bananach czy migdałach....ale nie próbowałam.
 
Do góry