reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniowe mamy 2020

reklama
A ja nawet jeżeli czuję się dobrze, to i tak nie mogłabym pracować ze wzgledu na żylaki pipci. Najlepiej jak leżę, a siedzenie i chodzenie mnie tam obciążają i boli.
Na pipke Ci nie poradzę nic bo nie wiem czy można. Jak mój ex mial w tyłku hemoroidy to strzykawke z zagrożona wodą mu wkladalam. Od razu pomogło.
 
Ostatnia edycja:
A myślisz, że to białko mogło pojawić się tak przejściowo? W przyszłym tygodniu powtórzę badanie moczu i w zależności od wyniku pomyślę o dalszych badaniach. Strasznie mnie to białko martwi :(
No ale musimy wierzyć że będzie dobrze :)
Ja tez mysle ze bd dobrze. Proby wątrobowe na pewno nie zaszkodza. A bd miala juz obraz calego organizmu :) ja mialam tak ze na 2 miesiące spadlo do zera i teraz znow jest. Etiologia jest nieznana wiec ciężko powiedzieć co bd. Ja mialam 1 badanie 0.16 po 2 tyg 0.12. Teraz bd robic mocz znow po tygodniu.
 
Hmm hmmm, a wazelinka lub sudokremik :) ja ostatnio miałam wrzód na sromie. Xd.jeszcze mi lekarz to próbował wycisnąć w trakcie badania to prawie kopa zaliczyl. 3 dni smarowania sudokremem i dziad zniknął.
Ja też bym spróbowała z tym sudocremem, u mnie działa cuda przy moich mikro pęknięciach w okolicach sromu
 
Hmm hmmm, a wazelinka lub sudokremik :) ja ostatnio miałam wrzód na sromie. Xd.jeszcze mi lekarz to próbował wycisnąć w trakcie badania to prawie kopa zaliczyl. 3 dni smarowania sudokremem i dziad zniknął.
Ale ja mam żylaki. Napuchnięte żyły nie wiem skąd wylazły i ciągną się w stronę odbytu (wczoraj zauważyłam). Ciąża obciąża, trzeba czekać do porodu, to wtedy albo pn, albo cc, zależy od stanu żył.
 
reklama
Śniadanie do łóżka od mojej córeni :laugh2:
 

Załączniki

  • IMG_20191006_094420.jpg
    IMG_20191006_094420.jpg
    2,1 MB · Wyświetleń: 85
Do góry