reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

Ja też się dzisiaj lenię... :-) Byłam do południa trochę na dworze a teraz leżę i odpoczywam. Mąż mi zaraz przyniesie kartony z ubrankami z piwnicy. Chcę sobie przebrać te od 56 do 68 i jutro zaczynam pranie. A wogole w Rossmanie jest teraz fajna promocja z aplikacją - dwa produkty do prania Lovela za 29,99.
Warto się już zaopatrzyć bo to się tak wydaję :p planuje pranie w listopadzie a ten już za 25 dni ,hyhyhy
 
reklama
Za 25bdni mało na pozytywne nastawienie do takiej ilości prania jakie cię czeka... :-) heh mam mniej.
:D ja to wezmę rozmiary od 56-62 na początek a reszta niech gnije upchana na strychu ^^. Po za tym mam w domu 4 suszarki :D tataratam !
Od jutra tydzień 7-11 czyli teoretyczny termin wypłaty. Jestem ciekawa teraz czy piniendze za las to ja normalnie dostanę, czy ZUS wstrzyma, czy szefowa dostanie od zusu a zapłaci, jak jej się przypomni.
 
Zastanawiam się kiedy rozłożyć łóżeczko i przytargac wózek z piwnicy. [emoji848]
Z łozeczkiem czekam na grudzień dopiero. Po co ma stać i się pościel kurzyc ;) Wózek stoi w piwnicy zafoliowany i tak do końca poczeka. Teraz pranie i zabrać się muszę za wyprawkę dla siebie tj. koszule, podkłady, wkładki itp. Będę spokojniejsza może jak będą czekać w torbie.
 
A ja dzis po raz 2 zostałam chrzestna. O matko ale to męczące xD myslalam ze padne. W Kosciele stój tyle. Potem wszyscy chca zdjęcia, pogadac, ponosic łorzeszty! Z mezem mamy 3 chrzesniakow, samw chlopaki :p mam nadzieję ze juz tak postanie :D

Hmn. Przy takiej atrakcji jak chrzciny zwykle można dobrze zjeść. Mylę się :-)? Wyzerka rekompensuje stanie w Kosciele. U nas jest przesąd że ciężarne nie mogą być chrzesnymi.
Swoją drogą ja mam jedną chrzesnice już 17 łatkę, pochodząca z czasów gdy chodziłam do kościoła. Teraz niestety byłaby już lipa.
 
Hmn. Przy takiej atrakcji jak chrzciny zwykle można dobrze zjeść. Mylę się :-)? Wyzerka rekompensuje stanie w Kosciele. U nas jest przesąd że ciężarne nie mogą być chrzesnymi.
Swoją drogą ja mam jedną chrzesnice już 17 łatkę, pochodząca z czasów gdy chodziłam do kościoła. Teraz niestety byłaby już lipa.
Na Śląsku bylam to ciut insze jedzenie niz u Nas. Dobre, ale do rosolu Wieliczka wpadla :D zamiast gliwickiego rosolu byl wielicki!
Ja nie wierzę w żadne zabobony, mysle ze mi łatwiej :p a ze jestem osoba wierząca to tym bardziej mi zabobony obojetne.
 
reklama
Mnie koleżanka niby zapraszala na melo chrzcinowe połączone z obiadem ślubnym ale jechała z zaproszeniem i nie dojechala xd ufff jak dobrze. Jak ja nie znoszę takich imprez. Już mi jedno wesele w tym roku wystarczy... i za rok muszę iść do kuzyna. Dobrze że już Laura będzie to będę mieć wymówke xd zd xd
 
Do góry