reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

reklama
Aha. Ja też jestem zagrożona nadciśnieniem z powodu gestozy w poprzedniej ciąży a na rozrzedzenie krwi biorę clexane 40mg w brzuch.
To straszne co musimy przechodzić, żeby donosić ciążę. Zaczynają mi się schody. Wyszło mi IUGR. Już się naczytałam i głowa mnie z tego rozbolała. Ale fakt,schudłam tylko, a przytyłam 600gr. Nie wiedziałam, że ciąża to taki stres, myślałam, że radość oczekiwania. Nie będę już więcej rodzić. To nie na moje nerwy i zdrowie. Jedno dziecko w domu, drugie w drodze i wystarczy.
 
To straszne co musimy przechodzić, żeby donosić ciążę. Zaczynają mi się schody. Wyszło mi IUGR. Już się naczytałam i głowa mnie z tego rozbolała. Ale fakt,schudłam tylko, a przytyłam 600gr. Nie wiedziałam, że ciąża to taki stres, myślałam, że radość oczekiwania. Nie będę już więcej rodzić. To nie na moje nerwy i zdrowie. Jedno dziecko w domu, drugie w drodze i wystarczy.
A co lekarz mówił o tym? Jakie rokowania? Czy to częste?
 
A co lekarz mówił o tym? Jakie rokowania? Czy to częste?
To straszne co musimy przechodzić, żeby donosić ciążę. Zaczynają mi się schody. Wyszło mi IUGR. Już się naczytałam i głowa mnie z tego rozbolała. Ale fakt,schudłam tylko, a przytyłam 600gr. Nie wiedziałam, że ciąża to taki stres, myślałam, że radość oczekiwania. Nie będę już więcej rodzić. To nie na moje nerwy i zdrowie. Jedno dziecko w domu, drugie w drodze i wystarczy.
A co to jest ?
 
Cześć dziewczyny. Jesteśmy już po wizycie, dzidzia rosnie, wyniki w normie. Dzisiaj wg moich obliczeń jest 15 tc i 1 dzien a wg położnej 15 tc i 4 dzień.
IMG_20190809_102442.jpg
 
Dziewczyny czy Wy tez odczuwacie ból w pachwinach i ból krocza. Jak leżę i chodzę jest Oki. Gorzej jak chce wstać czy przekręcić się z boku na bok
 
Dziewczyny czy Wy tez odczuwacie ból w pachwinach i ból krocza. Jak leżę i chodzę jest Oki. Gorzej jak chce wstać czy przekręcić się z boku na bok
Ból z pachwiny promieniuje wzdłuż nogi i kumuluje się w kolanie. We wcześniejszych ciążach towarzyszyl mi przez cały trzeci trymestr a teraz 16t i już się pojawia co jakiś czas. Mam poduszkę ciążową i to trochę pomaga.
Ból krocza nasilał mi się w 14-15 tyg a teraz zmalał. I tu pomaga piłka. Łagodzi tez bóle kręgosłupa.
 
reklama
Dokladnie tak samo. Rwie strasznie. Wszystko sie nam teraz tam przestawia i to dlatego.
Dziewczyny czy Wy tez odczuwacie ból w pachwinach i ból krocza. Jak leżę i chodzę jest Oki. Gorzej jak chce wstać czy przekręcić się z boku na bok
 
Do góry