reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniowe mamy 2020

Hej dziewczyny. Byłam wczoraj u lekarza wszystko dobrze mała ma ok 230 gram. I na tysiąc procent dziewczynka. Syn i mąż bardzo się cieszą [emoji4] tylko żelazo mam za niskie pomino brania tardyferonu. I ciśnie 100 na 50. Ale już wczoraj mi teściowa je podniosła [emoji23][emoji23][emoji23] zdj księżniczki z wczoraj
IMG_20190807_181934.jpeg
 
reklama
Dlaczego przez 2 ostatnie miesiące nie można podawać zastrzykow w brzuch ?
Ponieważ zazwyczaj widac przez skore ruchy dziecka. Moze ono kopnac w miejsce podawania leku, czesto dzidzie kopia jak im sie brzuszek uciska. Wiec nas uczono ze juz wtedy lepiej nie ryzykować zlego wchlaniania leku. Ale oczywiście ruchy dziecka sa osobnicze i trzeba sie dobrze monitorowac :)
 
Hej dziewczyny. Byłam wczoraj u lekarza wszystko dobrze mała ma ok 230 gram. I na tysiąc procent dziewczynka. Syn i mąż bardzo się cieszą [emoji4] tylko żelazo mam za niskie pomino brania tardyferonu. I ciśnie 100 na 50. Ale już wczoraj mi teściowa je podniosła [emoji23][emoji23][emoji23] zdj księżniczki z wczorajZobacz załącznik 1007757
[/QUOTE
Zazdroszczę wiedzy. Ja byłam w czwartek, 140gram, ale.... Nie pokazała płci. Więc nadal mam tylko info z 13 tygodnia, że dziewczynka i chyba na połówkowym będę widziała /wiedziała więcej.
 
Mój gin powiedział, że do końca ciąży w brzuch. Mam sąsiadkę, która też do niego chodziła i od początku do końca ciąży brała clexane tylko w brzuch. Ja mu ufam. Na you tubie są filmiki jak dziewczyny z wielkimi brzuchami dają sobie w brzuch. Tylko nie tak od przodu tylko raczej w bok.
Jasne każdy robi jak uwaza :) ale jednak yt bym sie nie sugerowała w internecie napisza co czlowiwk chce usłyszeć szczegolnie w medycynie ... :( mimo wszystko. Zdrowia i dobrego rozwiązania.
 
Hej dziewczyny. Byłam wczoraj u lekarza wszystko dobrze mała ma ok 230 gram. I na tysiąc procent dziewczynka. Syn i mąż bardzo się cieszą [emoji4] tylko żelazo mam za niskie pomino brania tardyferonu. I ciśnie 100 na 50. Ale już wczoraj mi teściowa je podniosła [emoji23][emoji23][emoji23] zdj księżniczki z wczorajZobacz załącznik 1007757
Gratuluję i zazdroszczę córeczki.
 
Dziewczyny u mnie cały czas trwa remont, już 3 -ci tydzień leci. Ale jest nadzieja ze w poniedziałek skończą. I będzie pięknie. We wtorek ma przyjść Pani która ogarnie bałagan bo nie chce ryzykować. Aktualnie u mnie 19tydz+1. 14 sierpnia mam wizytę u mojej Pani ginekolog a21 sierpnia połówkowe.
 
Byłam dziś na rozmowie po teście PAPP-A. Lekarz powiedział, że przed badaniem ryzyko było wysokie, bo usg prenatalnym i teście pappa spadło do pośredniego ryzyka z 1:61 na 1:334 :D To i tak wielkie, ale na usg mi powiedziała, że Z. Downa nie widzi. Ale istnieje u mnie ryzyko nadciśnienia, z czym wiąże się niska waga urodzenia dziecka. Leków nie mogę brać, bo jestem uczulona więc pozostaje mi być na ścisłej diecie dla nadciśnieniowców. Może się uda. Trzeba być dobrej myśli. Najlepiej bez stresu i dużo warzyw i owoców.
 
reklama
Do góry