reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

Byłam dziś na rozmowie po teście PAPP-A. Lekarz powiedział, że przed badaniem ryzyko było wysokie, bo usg prenatalnym i teście pappa spadło do pośredniego ryzyka z 1:61 na 1:334 :D To i tak wielkie, ale na usg mi powiedziała, że Z. Downa nie widzi. Ale istnieje u mnie ryzyko nadciśnienia, z czym wiąże się niska waga urodzenia dziecka. Leków nie mogę brać, bo jestem uczulona więc pozostaje mi być na ścisłej diecie dla nadciśnieniowców. Może się uda. Trzeba być dobrej myśli. Najlepiej bez stresu i dużo warzyw i owoców.
Dlaczego masz ryzyko nadciśnienia?
 
reklama
29 grudnia [emoji39] Ale wiadomo jak to jest, moze przyjsc szybciej a moze pozniej [emoji16]
dokładnie ,mi na początku mówili że będę miała termin na 8.02 a teraz sie jakoś przyspieszył termin i na 31.01 :). Ale do tego badania usg genetycznego to chodzilam na mega stresie ale jak po usg powiedzial mi że jest wszystko ok to trochę stres się zmiejszyl :D
 
Ja mam termin na 31 grudnia. Na pierwszym usg wychodziło 2 styczeń. Zobaczymy jak będzie . Synka mam też z grudnia:)
O no to super [emoji16] Mi sie poki co nie przesuwa termin po usg i po om, wciaz 28,29 grudnia takze zobaczymy [emoji16] Mam nadzieje, ze w sylwestra nie bedzie chciala wychodzic [emoji23]
 
reklama
dokładnie ,mi na początku mówili że będę miała termin na 8.02 a teraz sie jakoś przyspieszył termin i na 31.01 :). Ale do tego badania usg genetycznego to chodzilam na mega stresie ale jak po usg powiedzial mi że jest wszystko ok to trochę stres się zmiejszyl :D
A w ktorej dzielnicy mieszkasz w Gda jesli spytac moge? :)
 
Do góry