reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

Mnie też złapał ostry ból w lewej pachwinie w pracy. Na tyle paskudny, że się zwolniłam i od razu poleciałam do gina. Przełożeni zachwyceni nie byli.... ale dziecko najważniejsze. Na szczęście dzidzia zdrowa, łożysko ok, szyjka czysta długa. Lekarz zalecił mi leżing i nie forsowanie się oraz branie 2 x dziennie Buscopan i 2 x dziennie luteinę. 13 kontrola :)
 
reklama
Wiecie co, a mnie ręką prawa w ramieniu boli, jakoś muszę źle spać. Wcześnie macie te bóle. W pierwszej ciąży miałam pod koniec III trymestru.

No wcześnie. U mnie 17 +2, młoda kopie więc ruchy czuje, ale też czuję ucisk w dole. Pewnie Salsa ma rację, rośnie macica i lokator się urządza.
 
Też jestem szczupła i czekam na te cudowne kilogramy. Wszyscy mi mówią, że mam brzuch jakbym sobie wiecej podjadła, to już wiem, że głupio wyglądam :p Ja mam 600gram od miesiąca na plusie.
 
Dziewczyny spokojnie doczekacie się ruchów i kopniaków:) Ja dziś 19+5 i ruchy czuje coraz częściej. Teraz wlasnie sobie leżę a mała wierci się w brzuchu.
 
reklama
Do góry