reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

Hej
Dziś zaczynam 36 tc od kilku dni nie mogę nic zjeść bo czuje ból koło żołądka nie wymiotuje biegunki też nie mam tylko odbija mi się i burczy mi w brzuchu lekarka powowdziała na wizycie tydzień temu że brxuch jeszcze mi nie opadł czy ból może powodować macica ?
Pozdrawiam
Też mam nadal problemy z jedzeniem i uciskiem. Niedługo powinno zelżeć bo dziecko zacznie się ustawiać w kanał rodny.
 
reklama
Też mam nadal problemy z jedzeniem i uciskiem. Niedługo powinno zelżeć bo dziecko zacznie się ustawiać w kanał rodny.
Też czekam na tą ulgę😣 Ani jeść, ani spać, już nawet z chodzeniem po domu mam problem. I przez to mam wrażenie że cały czas zrzędzę. To znaczy to nie wrażenie, tylko tak jest.
 
Też czekam na tą ulgę😣 Ani jeść, ani spać, już nawet z chodzeniem po domu mam problem. I przez to mam wrażenie że cały czas zrzędzę. To znaczy to nie wrażenie, tylko tak jest.
Mnie dusi po nocach ale dla odmiany jak zejdzie na dół to znów zacznie się sikanie :p już powoli dziewczyny rodzą. Dziś prawdopodobnie dwa dzisiusie :)
 
Ja nie mam problemów z jedzeniem, mogłabym jeść i jeść (na szczęście do terminu porodu niedaleko a na wadze „tylko” +10kg), ale ucisk na pęcherz jest chwilami niewyobrażalny. Są chwile, że tak ske wierci, że nie tylko w pęcherzu ją czuję, ale jakby chciała inna drogą się wydostać 😂
 
Ten program zawsze mnie powala na łopatki. Jak to można nie wiedzieć, że jest się w ciąży. Ostatnio natknelam się jak babeczka urodziła w 9 mies dziecko 4 kg i nie była jakaś mega otyla, żeby nie czuła ruchów itd
Mam znajomą z byłej pracy która w 34tc się dowiedziała.. Dwa tygodnie później urodziła.
W czasie ciąży studiowała radiologie, miała praktyki przy rentgenie, w pracy aktywnie jeździła konno skacząc wysokie przeszkody. Pamiętam że była chudziutka do końca, sama po fakcie mówiła że z objawów to tylko piersi jej urosły i może ciut w boczki poszło ale tłumaczyła to tym że gdzieś w połowie ciąży rozstała się z chłopakiem i przestała brać tabletki anty. Dziś mała Kornelka ma 4 latka
 
reklama
Do góry