reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

reklama
Ja od początku ciąży syoiam jak zabita. Mam poduszkę typu C i na niej najlepiej mi się śpi na lewym boku 😉
Dziś ze starszakiem upiekłam pierniczki jutro może zaczniemy dekorowac jak wróci do domu. Ciasta zaplanowane, wszystkie zakupy zrobione nic tylko działać.
 
Ja od około miesiaca nie przespałam w nocy więcej niż 4 godziny. Każda noc kończy się pobudką i wstaniem do toalety. Potem mam problem żeby zasnąć, a myśl, że i tak pies obudzi nas o 7 żeby z nim wyjść, wcale nie pomaga. Z pozytywnych spraw - w czwartek miałam robiony wymaz w kierunku GBS, wynik ujemny 😁 a choinkę mamy już od paru dni, mała około metra. Stoi na stołku żeby szczeniak się do niej nie dorwał 😂 no i liczę, że święta spędzimy jednak bez nowego członka rodziny 🤭 od wczoraj dziecko się tak wierci, że chyba chciałoby już wyjść.
 
Sama robisz bombki? Ozdabiasz? Czy jakieś fajne z papieru albo na szydełku?
Mam ubraną na biało-złoto i białe bombki robiłam z tasiemki i cekinów natomiast ozdoby z masy porcelanowej.
Teraz od jakiegoś czasu biały jest na topie a kilka lat temu jak chciałem takie kolory to musiałam sama zrobić sobie ozdoby 😉 W tym roku dorabiam jeszcze kilka sztuk. I myślę czy by do tego zestawu nie dodać błękitnych 🤔
 
reklama
Do góry