reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

Też miałam taki okres, kiedy śniły mi się głupoty, ale teraz tyle się dzieje, że nie mam czasu śnić :p

Na weekend wyjechaliśmy w góry na ostatnią naszą podróż jako jeszcze niedzieciaci ;) z torbą w bagażniku izorientowaniem na najbliższe szpitale ;) teraz już tylko pozostało przygotowywać się do świąt, odpoczywać i czekać na styczeń :D
 
reklama
Mam ubraną na biało-złoto i białe bombki robiłam z tasiemki i cekinów natomiast ozdoby z masy porcelanowej.
Teraz od jakiegoś czasu biały jest na topie a kilka lat temu jak chciałem takie kolory to musiałam sama zrobić sobie ozdoby 😉 W tym roku dorabiam jeszcze kilka sztuk. I myślę czy by do tego zestawu nie dodać błękitnych 🤔
Ja chyba przed 3 lata miałam biało srebrną dużą a w tym roku wymyśliłam sobie, że chcę złoto czerwoną małą i musiałam wszystkie nowe ozdoby kupować 🤦🏼‍♀️ Błękit ładnie będzie wyglądał 😊
Jedyne co ostatnio mi się śni to to, że rodzę szybko i bez problemu i szybko wracam do domu 🤔
 
Hej
Dziś zaczynam 36 tc od kilku dni nie mogę nic zjeść bo czuje ból koło żołądka nie wymiotuje biegunki też nie mam tylko odbija mi się i burczy mi w brzuchu lekarka powowdziała na wizycie tydzień temu że brxuch jeszcze mi nie opadł czy ból może powodować macica ?
Pozdrawiam
 
Podobno 10% kobiet tak ma :p właśnie ogladam dokument tvn na YT
"Nie wiedziała, że jest w ciąży? "Chciała się wypróżnić, wypadło dziecko" (UWAGA! TVN)"
Yntelygenty :p
Ten program zawsze mnie powala na łopatki. Jak to można nie wiedzieć, że jest się w ciąży. Ostatnio natknelam się jak babeczka urodziła w 9 mies dziecko 4 kg i nie była jakaś mega otyla, żeby nie czuła ruchów itd
 
reklama
Hej
Dziś zaczynam 36 tc od kilku dni nie mogę nic zjeść bo czuje ból koło żołądka nie wymiotuje biegunki też nie mam tylko odbija mi się i burczy mi w brzuchu lekarka powowdziała na wizycie tydzień temu że brxuch jeszcze mi nie opadł czy ból może powodować macica ?
Pozdrawiam
Macica może uściskać żołądek. W końcu wszystkie organy są posciskane, by było miejsce dla macicy z dzieckiem.
 
Do góry