reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

Ja to chcę gorset ale wiadomo nie wcisne sie w połogu:D jak już mi bedzie lepiej to goresecik L a potem sprobujemy z M :D To taki system "nie żryj grubasie". Już 2 razy pomogło mi to zrzucić. Nie jem z głodu... wpiepszam z łapczywości.
Plan masz dobry :)
Ja lapczywosci sie nie obawiam bo u mnie odwrotny proces ;) ale ewentualnego brzuszka po ciazy chetnie sie pozbede 😀
 
reklama
Kiedyś był temat o krwi pempowinowej dziś dostalam smsa ze mozn ja taniej oddac do banku ja nie wiedzialam ze to takie drogie jest
2019_11_25_16.30.09.jpg
 
Kiedyś był temat o krwi pempowinowej dziś dostalam smsa ze mozn ja taniej oddac do banku ja nie wiedzialam ze to takie drogie jest Zobacz załącznik 1049486

Plus musisz co miesiąc płacić za przechowywanie tej krwi niemałe pieniądze, a później i tak nie będziesz mogła użyć tej krwi do niczego. Poczytaj sobie opinie na temat tych banków krwi pepowinowej.
 
reklama
Do góry