reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

reklama
Ja się powoli przymierzam do pakowania. Właśnie mi przyszła reszta klamotów z apteki. Została tylko sól fizjologiczna, iladian pregna i jakieś nowe skarpetki XD bo przyznaję się bez bicia mam pełną szufladę, ale to co ja z nimi porobiłam to szkoda gadać.
Ja utknelam na info o strunowych torebkach. Brak w domu wiec czekam na mozliwosc zakupu... A tu remont najwazniejszy 😜
 
Juz syrop i wit d? Myslalam ze poxniej. Mam zalozyc z gory ze dziecko zachoruje??
Jaki syrop polecasz?
Termometr chyba mam.

Syrop na gorączkę powinien być przygotowany na wszelki wypadek w domu, a witaminę D trzeba suplementować Maluszkom od pierwszych dni życia codziennie.

Ja syropu jeszcze nie kupiłam, bo nie wiem również na jaki się zdecydować. Siostra męża jest farmaceutką, więc później jej zapytam jaki syrop na gorączkę jest najlepszy.
 
Ja utknelam na info o strunowych torebkach. Brak w domu wiec czekam na mozliwosc zakupu... A tu remont najwazniejszy 😜
Ja zakupiłam strunówki wczoraj w ikea chociaż mam u siebie Partner Premium i auchan więc tam też są takie wynalazki:p Fakt jakbym miała brać całe paki pampersów, wkładek laktacyjnych i tp i td to chyba bym z przyczepką wjechała na szpital :D
Ja z lekami czekam na poród i opinie lekarza. Wit D mi matka kupiła, ale ostatnio dziewczyny pisały, że nie kazda jest dobra wiec nie chce brac w ślepo. hmmmm. Ja brałam tak:

1 Bambino, płyn do kąpieli dla dzieci i niemowląt, od pierwszych dni życia, 400ml
2 Linomag 200mg/g, maść, 30g
3 Bambino, oliwka pielęgnacyjna dla dzieci i niemowląt, od urodzenia, 150ml
4 Podkłady chłonne, TENA Bed Normal, 60cmx90cm, 5 sztuk
5 BABY ONO, pas brzuszny, poporodowy, rozmiar L, 1 sztuka
6 Wkładki higieniczne BELLA PANTY, Soft Comfort, 12 sztuk
7 Tantum Rosa 1mg/ml, 5 butelek po 140ml
8 BABY ONO, podkłady do przewijania, 40x60cm, 10 sztuk
9 CANPOL, gruszka do nosa, 1 sztuka

1 CANPOL, wkładki laktacyjne z przylepcem, 50 sztuk + 10 sztuk w prezencie
2 CANPOL, silikonowe osłonki na piersi, EasyStart, małe, 2 sztuki + pojemnik
3 CANPOL, majtki poporodowe, jednorazowe, rozmiar L, 5 sztuk
4 Podkłady higieniczne, poporodowe BELLA MAMMA, 3x10 sztuk
5 AKUKU, podkład do przewijania w kolorze niebiesko-różowym, sowy, 55cmx70cm, A0254, 1 sztuka
6 Gaza Matocomp, JAŁOWA, 17 nitkowa, 1m2, 1 sztuka
7 Actisept, spray do stosowania na skórę i błony śluzowe, od pierwszych dni życia, 50ml
8 AKUKU, szczotka do mycia butelek i smoczków, Miś, A0339
9 LOVELA, hipoalergiczny proszek do prania, kolor, 5kg
Plus inne rzeczy zakupione na miejscu.
 
Syrop na gorączkę powinien być przygotowany na wszelki wypadek w domu, a witaminę D trzeba suplementować Maluszkom od pierwszych dni życia codziennie.

Ja syropu jeszcze nie kupiłam, bo nie wiem również na jaki się zdecydować. Siostra męża jest farmaceutką, więc później jej zapytam jaki syrop na gorączkę jest najlepszy.
Napisz ktory Ci doradzi - ten syrop.
 
Ja zakupiłam strunówki wczoraj w ikea chociaż mam u siebie Partner Premium i auchan więc tam też są takie wynalazki:p Fakt jakbym miała brać całe paki pampersów, wkładek laktacyjnych i tp i td to chyba bym z przyczepką wjechała na szpital :D
Ja z lekami czekam na poród i opinie lekarza. Wit D mi matka kupiła, ale ostatnio dziewczyny pisały, że nie kazda jest dobra wiec nie chce brac w ślepo. hmmmm. Ja brałam tak:

1 Bambino, płyn do kąpieli dla dzieci i niemowląt, od pierwszych dni życia, 400ml
2 Linomag 200mg/g, maść, 30g
3 Bambino, oliwka pielęgnacyjna dla dzieci i niemowląt, od urodzenia, 150ml
4 Podkłady chłonne, TENA Bed Normal, 60cmx90cm, 5 sztuk
5 BABY ONO, pas brzuszny, poporodowy, rozmiar L, 1 sztuka
6 Wkładki higieniczne BELLA PANTY, Soft Comfort, 12 sztuk
7 Tantum Rosa 1mg/ml, 5 butelek po 140ml
8 BABY ONO, podkłady do przewijania, 40x60cm, 10 sztuk
9 CANPOL, gruszka do nosa, 1 sztuka

1 CANPOL, wkładki laktacyjne z przylepcem, 50 sztuk + 10 sztuk w prezencie
2 CANPOL, silikonowe osłonki na piersi, EasyStart, małe, 2 sztuki + pojemnik
3 CANPOL, majtki poporodowe, jednorazowe, rozmiar L, 5 sztuk
4 Podkłady higieniczne, poporodowe BELLA MAMMA, 3x10 sztuk
5 AKUKU, podkład do przewijania w kolorze niebiesko-różowym, sowy, 55cmx70cm, A0254, 1 sztuka
6 Gaza Matocomp, JAŁOWA, 17 nitkowa, 1m2, 1 sztuka
7 Actisept, spray do stosowania na skórę i błony śluzowe, od pierwszych dni życia, 50ml
8 AKUKU, szczotka do mycia butelek i smoczków, Miś, A0339
9 LOVELA, hipoalergiczny proszek do prania, kolor, 5kg
Plus inne rzeczy zakupione na miejscu.
O! Pas brzuszny. Niemal zapomnialam a tez chcialam
 
reklama
Do góry