reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

reklama
Myślałam, że tu prawie nikt nie zagląda...
Nie przychodzą mi powiadomienia z tego wątku. Przychodzą tylko z zamkniętego.
W porządku. Nadrobilam Was.
Mi dziś poczta dostarczyła walizkę, 100l. Przepakowałam się z malutkiej i jeszcze mam miejsce na jakieś duperele w razie co. Ogólnie jak zobaczyłam tę walizkę to się trochę przerazilam, jest dość sporych gabarytów. Po przepakowaniu mogę rzec, że jest super i jestem zadowolona :)
Mój nie mąż, jego pierwsze wrażenie "jaka wielka" 😃
Jutro mam wizytę na 17h40. Nie mogę się doczekać, chociaz stres też jest, znowu jak zwykle moja waga, żeby gine nie narzekała, bo wg. niej mogę przez całą ciążę przytyć tylko 10 kg, a ja mam już chyba +12; nawet mi się nie chce ważyć, co ma być to będzie.
Ciekawe jak maluszek się ma. Jego waga. 4 tyg temu ważył 1,3 kg i wydawało mi się że to malutko było jak na 31 tc.
 
Myślałam, że tu prawie nikt nie zagląda...
Nie przychodzą mi powiadomienia z tego wątku. Przychodzą tylko z zamkniętego.
W porządku. Nadrobilam Was.
Mi dziś poczta dostarczyła walizkę, 100l. Przepakowałam się z malutkiej i jeszcze mam miejsce na jakieś duperele w razie co. Ogólnie jak zobaczyłam tę walizkę to się trochę przerazilam, jest dość sporych gabarytów. Po przepakowaniu mogę rzec, że jest super i jestem zadowolona :)
Mój nie mąż, jego pierwsze wrażenie "jaka wielka" 😃
Jutro mam wizytę na 17h40. Nie mogę się doczekać, chociaz stres też jest, znowu jak zwykle moja waga, żeby gine nie narzekała, bo wg. niej mogę przez całą ciążę przytyć tylko 10 kg, a ja mam już chyba +12; nawet mi się nie chce ważyć, co ma być to będzie.
Ciekawe jak maluszek się ma. Jego waga. 4 tyg temu ważył 1,3 kg i wydawało mi się że to malutko było jak na 31 tc.
co ona tworzy z ta waga ;p ja wygladam jak precel i sie lekarz nie czepia
 
Myślałam, że tu prawie nikt nie zagląda...
Nie przychodzą mi powiadomienia z tego wątku. Przychodzą tylko z zamkniętego.
W porządku. Nadrobilam Was.
Mi dziś poczta dostarczyła walizkę, 100l. Przepakowałam się z malutkiej i jeszcze mam miejsce na jakieś duperele w razie co. Ogólnie jak zobaczyłam tę walizkę to się trochę przerazilam, jest dość sporych gabarytów. Po przepakowaniu mogę rzec, że jest super i jestem zadowolona :)
Mój nie mąż, jego pierwsze wrażenie "jaka wielka" 😃
Jutro mam wizytę na 17h40. Nie mogę się doczekać, chociaz stres też jest, znowu jak zwykle moja waga, żeby gine nie narzekała, bo wg. niej mogę przez całą ciążę przytyć tylko 10 kg, a ja mam już chyba +12; nawet mi się nie chce ważyć, co ma być to będzie.
Ciekawe jak maluszek się ma. Jego waga. 4 tyg temu ważył 1,3 kg i wydawało mi się że to malutko było jak na 31 tc.
Ja mam jutro wizyte o 17:20 ;)
 
Na pewno nie chce źle, potem faktycznie może być ciężko zrzucić. Duzy przyrost wagi moze tez sprzyjac np.cukrzycy ciazowej, na szczęście jej nie mam.
Poprzednie ciążę +13. Może się zamieszczę i w tym przedziale 😃
ja liczylam na 10+ a juz jest 11:p... jeszcze 7 tygodni. Spojrze chyba na liste kto 1 rodzi. Cos czuje ze tydzien=dwa i sie zacznie.
 
reklama
ja liczylam na 10+ a juz jest 11:p... jeszcze 7 tygodni. Spojrze chyba na liste kto 1 rodzi. Cos czuje ze tydzien=dwa i sie zacznie.
Tez mi sie tak wydaje, ze jeszcze chwilka i dziewczyny będą sie rozpakowywac... U mnie najpierw szew do zdjęcia a potem nie zamierzam się oszczędzać, chce urodzić jeszcze w tym roku. Tak gdzieś po 15 grudnia już mogę spokojnie urodzić 😃😍
 
Do góry