reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
reklama
Hej Dziewczyny,

Dzisiaj jestem wcześniej w domu, wyszłam o normalnej porze z pracy, jupiii!
Co do kombinezonow, też kupiłam, ale nie pamiętam rozmiaru :)

@Magiczna83 jak się masz?

Widziałam posty o depilacji:)
Juz się wypowiadalam, ale się powtórzę. Od kilku lat chodzę na wosk i naprawdę bardzo polecam. Chodzę co 4-6 tygodni, a od kiedy pojawił się ten Magic Wax w Time for Wax to już w ogóle jest super.
 
Cos juz mam :D
PicsArt_2017-09-12 18_03_30.jpg
 

Załączniki

  • PicsArt_2017-09-12 18_03_30.jpg
    PicsArt_2017-09-12 18_03_30.jpg
    609,6 KB · Wyświetleń: 318
Zaczęłam ucinać popołudniowe drzemki, yyy... Dluuuugie drzemki:)
Dopiero próbuje się ocknąć. Po stomatologu, ktory zafundował mi kanałowe musiałam pójść kupić sobie jakaś nagrode dla dzielnego pacjenta :)
No i mam zakup w pepco za 20 zł i 2 sweterki dla siebie w NY ;)

Odnośnie ciuszków, używanych i pepcowych i innych kojarze kiedyś wątek .... Bardzo mocno się naciełam.
Kupiłam za 300 zł paczuszke od sprzedawcy na allegro, ciuszki dobrych angielskich firm, zdjecia idealne, śliczne z laleczka, wszystko jak należy myślę sobie "za takie pieniądze, to będzie cos" yhm... Naiwniak- stan większości ciuszków to 2zl w lumpku... Załamało mnie to bo od kobietki w okolicy kkupilam pake chyba 60 sztuk za 100. A tam... Wolałabym kupić 3 sztuki za te 300 zl nowych niż wydać ponownie na takie ubrania. Tak ku przestrodze, uważajcie na takie zakupy.
No i reasumujac, doszlam do wniosku, że wole nowe "jednorazowki" z pepco niz uzywane sprane. Musze sie wziąć za przegląd bo z komody zaraz sie wysypie, a tak naprawde nie wiem ile czego mam i co jeszcze potrzebuje....

Tymczasem gotuje barszcz z buraków na śmietanie taki kwasnyyy :D w ogolenie mam zachcianek na słodkie rzeczy. ... Balam sie tego "dziewczynkowego zabobonu" , że słodycze mnie pochłoną, a tu... Od wielkiego święta podjem przy okazji jak mąż albo młody maszkecą ;)
 

Załączniki

  • 20170912_180241-1170x2080.jpg
    20170912_180241-1170x2080.jpg
    309,2 KB · Wyświetleń: 73
Niedrapki są naprawde potrzebne, dzidziulek jest w stanie się zadrapać?
I dlaczego obcina się pazurki dopiero po kilku dniach/ i po ilu?

Rany..... Ja nic nie pamiętam :o
 
reklama
Odebrałam wyniki. O ile krew w normie, o tyle mocz - dupa totalna. Bakterie liczne, a 2 miechy temu nie miałam nic. Do tego jakieś nitki grzybni. Pewnie za te dwa dni na wizycie dostanę jakiś środek na to. Kurde, przez 9 miesięcy z Oliwią nie miałam żadnych takich "atrakcji", a tu już się zaczęły, eh.

A z ciuszków mam już wszystko od 56 po 68, nic nie muszę dokupować, tylko właśnie kombinezon. I też się waham z rozmiarem, bo chyba potrzebne będą dwa. Z drugiej strony Oliwce r.56 starczył na tydzień, a przez pierwszy tydzień stycznia to my z domu możemy nosa nie wyściubić i kupię i nie założę nawet raz, chyba ze na wyjście ze szpitala tylko...nie wiem czy jest sens. Może jednak tylko 62? A potem to już coś wiosennego.
 
Do góry