reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
reklama
No niestety do listopada musze dac rade ale nie chce narzekac wam dziewczynom lezacym i z dolegliwosciami tez nie jest latwo...ale damy rade wszystkie ;-) dla naszych malenstw

Napisane na HUAWEI SCL-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
No niestety do listopada musze dac rade ale nie chce narzekac wam dziewczynom lezacym i z dolegliwosciami tez nie jest latwo...ale damy rade wszystkie ;-) dla naszych malenstw

Napisane na HUAWEI SCL-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
Kur ze a na minijobie l4 nie przysluguje Ci ? A moze jakbys sobie sama oplacila skladke chorobowa ? Moze by sie okazalo ze oddasz z 30eurasow a spokojnie bedziesz mogla odpoczac.
Nie zazdroszcze ci fizycznej pracy w ciazy :-( a co jakby pracodawca dal Ci Arbeitsverbot ? U nas dziewczyny sprzatajace praktycznie od pierwszego dnia pracy na sprzataniu takowe otrzymuja. Oczywiscie one sa na umowach na pelen etat.
 
Aneczka ciuszki super!
Paprotnia, dokładnie po porodzie każdy zagląda na obchodzie jak się goi. Ja miałam cc więc Luz. Kupiłam sobie majty siatkowe ohydne i kilka bawełnianych. I tych bawełnianych po 2 dniach używałam. Mnie starczaly podpaski always te na noc po porodzie. Dość dobrze mnie oczyscili po cc i nie miałam jakoś dużego krwawienia. Natomiast w pierwszej dobie muszą być podkłady bella poporodowe.

Napisane na Lenovo P2a42 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jednak stwierdzam, że nie mogę za dużo tego internetu czytać bo w końcu nic temu mojemu biednemu dziecku nie kupię:oo::-D

Patrzę na te żyrafę Sophie jakie ma cudowne opinie i już się cieszę, że znalazłam gryzak idealny po czym otwieram to i znowu nie wiem.
Link do: Przekroiła popularną zabawkę dla dzieci. To, co znalazła w środku, nie jest zabawne

Ależ to życie przyszłej matki jest ciężkie :errr:

Ja to nie wierzę takim 'artykułom', może to podróbka, może jakaś wada fabryczna, a może konkurencja działa na niekorzyść firmy. Trzeba mieć swój rozum Na każdy temat w necie można znaleźć pozytywne i negatywne opinie.

@tita82 no właśnie, ciezko tak radzić bo każda z nas bedzue miała inny poród. Ze mnie się np bardzo lało przez 3 dni i ciężko mi było wyrobić z tymi największymi podpaskami poporodowymi i dodatkowo z podkładami żeby nie ubrudzic prześcieradła. Teraz to chyba wezmę z tonę tych rzeczy higienicznych, bo każ później chłopu kupić jednorazowe majtki czy podkłady to przecież tylko się wkurzysz [emoji3]


Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kur ze a na minijobie l4 nie przysluguje Ci ? A moze jakbys sobie sama oplacila skladke chorobowa ? Moze by sie okazalo ze oddasz z 30eurasow a spokojnie bedziesz mogla odpoczac.
Nie zazdroszcze ci fizycznej pracy w ciazy :-( a co jakby pracodawca dal Ci Arbeitsverbot ? U nas dziewczyny sprzatajace praktycznie od pierwszego dnia pracy na sprzataniu takowe otrzymuja. Oczywiscie one sa na umowach na pelen etat.
Juz sie dowiadywalam ja mam mini job ale ten niski 2 umowy na 250 Euro a reszta na czarno[emoji21] no niestety jakbym miala verbot to bym nie pracowala i jakos bym ciulala,mama by mi pomogla a tak to nie chce jej obarczac... u mnie sytuacja jest dosc skomplikowana...normalnie nie zdecydowalabym sie na dziecko przy braku normalnej umowy ale ja musialam zdecydowac sie na dziecko jak najszybciej...wzgledy medyczne...[emoji20] ale koniec narzekania bedzie dobrze ciesze sie ze jest jak jest[emoji2]
Dziekuje za dobre slowa[emoji8]

Napisane na HUAWEI SCL-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Juz sie dowiadywalam ja mam mini job ale ten niski 2 umowy na 250 Euro a reszta na czarno[emoji21] no niestety jakbym miala verbot to bym nie pracowala i jakos bym ciulala,mama by mi pomogla a tak to nie chce jej obarczac... u mnie sytuacja jest dosc skomplikowana...normalnie nie zdecydowalabym sie na dziecko przy braku normalnej umowy ale ja musialam zdecydowac sie na dziecko jak najszybciej...wzgledy medyczne...[emoji20] ale koniec narzekania bedzie dobrze ciesze sie ze jest jak jest[emoji2]
Dziekuje za dobre slowa[emoji8]

Napisane na HUAWEI SCL-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
Jasne ze bedzie dobrze! Trzeba zawsse pozytywnie myslec i cieszyc sie tym co sie ma :-*
 
Oglądam te koszule do karmienia i wiecie co? Nienawidzę koszul :D wole spodnie. Kolejna trauma mnie czeka :p

Mam tak samo , nienawidzę koszul :D nawet miałam inteligentny plan na kompleciki ze spodenkami, po czym oświeciło mnie, że raczej po porodzie naturalnym be z koszuli się nie obejdzie :/
Ja też nie znoszę koszul! Ale w szpitalu chyba normalna piżama nie przejdzie... u mnie wymagają 1 do porodu i 3 do karmienia.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Wiem, że brzydko się chwalić, ale mam najwspanialszego K pod słońcem. Rano zanim wstałam juz mnie umówił do lekarza, w nocy wstawał robić mi kompresy, takie proste, oczywiste rzeczy, a jednak dużo dają jak się czuje, ze ktoś dba :)

Dostałam syrop na kaszel/gardło, 3 razy dziennie mam brać po 1 tabletce paracetanolu i solą morska oczyszczać zatoki. Jutro mam jeszcze leżeć, a w środę juz mogę wstać :) a chce jechać na targi, więc jest szansa :) jeszcze na noc wypije mleko z czosnkiem i miodem
 
Do góry