reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
Ja właśnie zaglądałam na stronę mojego szpitala to dla bobasa wymagają w zasadzie jedynie pampersy i chusteczki nawilżane [emoji4]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

Z kolei u mnie piszą że żadnych kosmetyków i środków do pielęgnacji nie należy brać z domu, bo będą zapewnione. Podpasek też nie brać :)
 
reklama
Hej dziewczyny!! :)
Potwierdzona Helena!!! [emoji7][emoji272][emoji171]
Zdrowa, waży 368g ma piękne nóżki, raczki, brzuszek, buzie [emoji7] itd. Wszystko super! :)

Żeby nie było zbyt pięknie... Wracajac z badania otworzyłam skrzynkę a i w niej list. W poniedziałek miałam kontrolę zusu. Możecie wierzyć lub nie, byłam w sklepie, pisałam nawet z moim M na fejsie, że idę do sklepu 11:25 a że wróciłam o 11:55 kontrola była o...11:50!!!!!
Nie mam żadnego paragonu, płatności kartą bo były to małe kwoty byłam w sklepie i obok w piekarni. Mam się ustosunkować w ciągu 7 dni na piśmie... Miała któraś z Was taką akcję? Myślicie, że screen z rozmowy może być dowodem? Bo już trochę zgłupiałam... Tak edit jak wróciłam ze sklepu nie było w drzwiach żadnej kartki, ani żadnej informacji o przeprowadzonej kontroli. [emoji58]
Napisz po prostu, że byłaś w sklepie. Może jak będą drążyć to się zastanowisz jak to udowodnić. A od jak dawna jesteś na zwolnieniu i czy masz leżące?
 
Powiem wam dziewczyny ze chyba każda z nas musiałby mieć dwa porody-SN i CC żeby porównać! A i tak nie był by to pewnik bo czasem to kwestia szczęścia. W sensie ze poród naturalny może byc bardzo traumatyczny a kolejny dwie godziny łup siup i po sprawie albo cc szybko i bezpiecznie i tydzień po życie jakby nic nie było a z drugim leżenie ból, depresja itp.
Cóż i to i to boli tak czy inaczej ale ważne jak przygotujemy się psychicznie!
Nastawienie wiele zmienia- wiem ze ciagle się z tym powtarzam ale nastawienie ma moc.
Jeśli założymy ze wszystko będzie dobrze i ze jesteśmy twarde babki o damy radę to damy!
I to nie wstyd blagac o znieczulenie albo strzelic kupę w czasie porodu [emoji6](@dreamscometrue to do Ciebie [emoji6][emoji12])

Każda z nas jest bohaterka !

Buziaki [emoji8]



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Pytanie nie do mnie, ale się wtrącę [emoji16] też oglądałam i bardzo mi się podobał [emoji4] ogólnie sporo seriali ogladnelam w czasie"przerwy" w nauce [emoji28] jeszcze bardzo mi się podobał Castle [emoji4]



Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
To następny m serialem będzie Castle[emoji2] w zupełnie innym klimacie jest big bang theory, ale jak się ogląda od początku to jest cudowny. I Scrubs (tytuł przetłumaczony "Hoży doktorzy"), tyle, że z polskim lektorem nie bawi tak samo jak z napisami.
Jeśli chodzi o książki to lubię, jak czyta się ją ze spokojem, np. Steinback, Hesse. Nawet nie wiem dokładnie jak to napisać [emoji23]

Napisane na NEM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Powiem wam dziewczyny ze chyba każda z nas musiałby mieć dwa porody-SN i CC żeby porównać! A i tak nie był by to pewnik bo czasem to kwestia szczęścia. W sensie ze poród naturalny może byc bardzo traumatyczny a kolejny dwie godziny łup siup i po sprawie albo cc szybko i bezpiecznie i tydzień po życie jakby nic nie było a z drugim leżenie ból, depresja itp.
Cóż i to i to boli tak czy inaczej ale ważne jak przygotujemy się psychicznie!
Nastawienie wiele zmienia- wiem ze ciagle się z tym powtarzam ale nastawienie ma moc.
Jeśli założymy ze wszystko będzie dobrze i ze jesteśmy twarde babki o damy radę to damy!
I to nie wstyd blagac o znieczulenie albo strzelic kupę w czasie porodu [emoji6](@dreamscometrue to do Ciebie [emoji6][emoji12])

Każda z nas jest bohaterka !

Buziaki [emoji8]



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Ja błagalam o znieczulenie, o cesarke a jak nie chcieli to błagalam żeby mnie dobili :D
Najlepsze w tym wszystkim jest to że w momencie kiedy już "wypchniesz" ta dzidzie to czujesz taka ulgę że jest na świecie i jest ok, w tej samej sekundzie przestaje Cie wszystko boleć i zalewa Cie taka fala szczęścia z tych wszystkich powodów że nie da się tego opisać ;) chyba najpiękniejsze uczucie na świecie jakie może być :)
 
Fizycznie bdb chociaż boli mnie wszystko[emoji6] a to kręgosłup a to brzuch kłuje...skurczu w lydce dostalam wczoraj takiego ze obudziłam się z krzykiem i M szybko mi próbował to uspokoic a boli do teraz... ale ogólnie duzo lepiej się czuję aczkolwiek nieustannie myślę o tym zlym przeplywie tt macicznej...

07.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu
A bierzesz magnez na te skurcze? A miałaś ten przepływ robiony z jakiegoś konkretnego powodu czy standard? Ja nie kojarzę, żeby lekarz coś mi mówił na ten temat.
 
reklama
To następny m serialem będzie Castle[emoji2] w zupełnie innym klimacie jest big bang theory, ale jak się ogląda od początku to jest cudowny. I Scrubs (tytuł przetłumaczony "Hoży doktorzy"), tyle, że z polskim lektorem nie bawi tak samo jak z napisami.
Jeśli chodzi o książki to lubię, jak czyta się ją ze spokojem, np. Steinback, Hesse. Nawet nie wiem dokładnie jak to napisać [emoji23]

Napisane na NEM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

Big benga uwielbiam [emoji16] to przez Sheldona oglądałam właśnie ostatnio serial o Flashu [emoji23]


Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry