reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
To następny m serialem będzie Castle[emoji2] w zupełnie innym klimacie jest big bang theory, ale jak się ogląda od początku to jest cudowny. I Scrubs (tytuł przetłumaczony "Hoży doktorzy"), tyle, że z polskim lektorem nie bawi tak samo jak z napisami.
Jeśli chodzi o książki to lubię, jak czyta się ją ze spokojem, np. Steinback, Hesse. Nawet nie wiem dokładnie jak to napisać [emoji23]

Napisane na NEM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

Taaaak THE BIG BANG THEORY to najlepszy serial na świecie. Pare razy prawie się posikalam
Bazinga !!! [emoji12][emoji12][emoji12][emoji12][emoji6]


[emoji1283][emoji654]️[emoji654]️[emoji654]️[emoji776]1.01.2018[emoji776][emoji1286]
[emoji593]Gabriel
 
reklama
Napisz po prostu, że byłaś w sklepie. Może jak będą drążyć to się zastanowisz jak to udowodnić. A od jak dawna jesteś na zwolnieniu i czy masz leżące?
Na zwolnieniu jestem pod połowy czerwca, zwolnienie prawdopodobnie mam chodzące, lekarz ani razu nie mówił, że mam leżeć. W środę mam wizytę i się dopytam.
Tak jak mówisz, napiszę, że byłam w sklepie jak będą chcieli to będę się martwić żeby udowodnić.

Napisane na 2014813 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja mam nieczynny domofon, ciekawe, czy będzie to argument w razie kontroli
Ja też. Co więcej, ostatnio się zorientowałam, że dzwonka do drzwi też nie mam! mąż jak remontował to stwierdził, że przecież niepotrzebny jest [emoji53] więc jak jestem w kuchni i jeszcze pralka chodzi, to nie mam szans, żeby usłyszeć pukanie.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Przypomniało mi się :) Same się umawiacie na usg połówkowe? Ja chodzę na NFZ, teraz jak byłam we wtorek mi zrobił USG (w ogóle patrząc na obraz to ja nie wiem co ten lekarz widział, bo to była jedna wielka szara plama z ciemniejszą ruszającą się plamką, czyli serduszkiem, taki mamy sprzęt ;/ ), czyli z limitu zostaje mi jeszcze jedno bliżej porodu. Czy prenatalne liczą się jako połówkowe?
 
Na zwolnieniu jestem pod połowy czerwca, zwolnienie prawdopodobnie mam chodzące, lekarz ani razu nie mówił, że mam leżeć. W środę mam wizytę i się dopytam.
Tak jak mówisz, napiszę, że byłam w sklepie jak będą chcieli to będę się martwić żeby udowodnić.

Napisane na 2014813 w aplikacji Forum BabyBoom
Bez jaj, że przez cały okres L4 masz siedzieć w domu, nie masz zapalenia płuc tylko jesteś w ciąży. Trzymam kciuki, żeby się wszystko wyjasniło, w końcu nerwy są zupełnie niepotrzebne.

Napisane na NEM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja też. Co więcej, ostatnio się zorientowałam, że dzwonka do drzwi też nie mam! mąż jak remontował to stwierdził, że przecież niepotrzebny jest [emoji53] więc jak jestem w kuchni i jeszcze pralka chodzi, to nie mam szans, żeby usłyszeć pukanie.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Pod warunkiem, że ich ktoś na klatkę wpuści. A nie wiem, czy jest obowiązek mieć czynny domofon, tym bardziej, że radze sobie bez
 
reklama
Ja też. Co więcej, ostatnio się zorientowałam, że dzwonka do drzwi też nie mam! mąż jak remontował to stwierdził, że przecież niepotrzebny jest [emoji53] więc jak jestem w kuchni i jeszcze pralka chodzi, to nie mam szans, żeby usłyszeć pukanie.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
To może warto pomyśleć o dzwonku? [emoji3]



Ja to się martwię, bo przecież jestem zameldowana u rodziców... kontrol pewnie zjawilaby się najpierw u rodziców ...
a w piątek przyszedł do mnie list z zusu, serduszko mocniej zabilo... Ale na szczęście - to tylko jakies tam bzdury [emoji1]
 
Do góry