reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
Dziewczyny, gratuluje udanych wizyt [emoji5].
Ja nawet nie wiem od czego zaczac... badanie bardzo dokladne. Wszystko wrecz wyglada idealnie [emoji5]
Ale... z Marysi zrobil sie chlopiec!
Nie moge w to uwierzyc [emoji23].
W srode bylam na ip i wszystko wygladalo na dziewczynke. Zreszta od 16 tygodnia zylam z taka wiedza [emoji3].
A tu prosze... obraz nie pozostawial zludzen. Niezle sie maluch kamuflowal.


Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

U mnie była podobna historia. Czułam od samego początku, że będzie chłopak, a doktorka po genetycznych bardziej skłaniała się ku dziewczynce, ale mówiła, żeby sukienek jeszcze nie kupować. W 16tc w zasadzie ta sama historia, bo dzieciątko upodobało sobie pozycję po turecku :D Miała być Alicja, a tu niespodzianka :)
 
reklama
Dziewczyny, gratuluje udanych wizyt [emoji5].
Ja nawet nie wiem od czego zaczac... badanie bardzo dokladne. Wszystko wrecz wyglada idealnie [emoji5]
Ale... z Marysi zrobil sie chlopiec!
Nie moge w to uwierzyc [emoji23].
W srode bylam na ip i wszystko wygladalo na dziewczynke. Zreszta od 16 tygodnia zylam z taka wiedza [emoji3].
A tu prosze... obraz nie pozostawial zludzen. Niezle sie maluch kamuflowal.


Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

:)))) ale niespodzianka :)))

Jejku nadrobilam 100 postow...
Gratuluje dziewczyny pozytywnych wizyt!!

@Veronique warto to lozysko skonsultowac z innym lekarzem no i to dopiero polmetek I szansa ze sie podniesie! Tego Ci zycze!

@Parkolka ja to chyba jakas nienormalna jestem ale ja panicznie boje sie SN a nie CC w odroznieniu od Ciebie. Bliska kolezanka drugi dzien po cc smigala ale za to inna niekoniecznie. Najbardziej mysle czy przyniosa mi dziecko do karmienia I przewina jesli meza obok nie bedzie bo jesli nie to jednak tesciowa bedzie niezbedna by przyleciec mi pomoc... :(

@MilkyWay ja mam to samo, na wieczor wcinam slodkie w sporych ilosciach az trzese sie na mysl o ince I czy a czekoladowym ;)

@AnnieQ. co z Toba? Jak sie czujesz???

@dreamscometrue my z mezem dopiero jestesmy na 2 sezonie get o tron ale codziennie ogladamy po kilka odcinkow tak wiec do finalu dojdziemy wkrotce. Wciaga choc wiekszosc scen jest dosc masakrycznych...

Dziękuję. Będę monitorowala. Lekarz wspominał, że jeszcze dość wcześnie by ostatecznie wyrokowac.

Czytam właśnie o pakietach porodowkach, od tego wszystkiego może peknac głowa :)
 
@Magiczna83 to chyba też kwestia nastawienia. Trochę jestem na siebie zła, że się tak nakręcam ale to silniejsze odemnie.

Dziewczyny obiło mi się kiedyś o uszy, że można iść do szpitala żeby oprowadzili Cię po porodówce ale jakoś nie jestem przekonana, że ktoś będzie chciał w czasie pracy gdzie na głowie ma rodzące itd. oprowadzać mnie po oddziale. Wiem, że w kwietniu były Dni Otwarte na porodówce w szpitalu którym chce rodzić ale kto jeszcze wtedy o tym myślał... Spotkałyście się kiedyś z czymś takim?
 
Dziewczyny, mam ściąge że szpitala :

Dla bobasa zabrać 3 cienkie bawełniane body rozpinane kopertowa, trzy pary pajacykow z długim rękawem, 5 pieluszek tetrowych, 2 bawełniane czapeczki bez wiązania, dwie pary skarpetek, kocyk lub śpiworek (rożek), rękawiczki. Wszystkie rzeczy, nawet nowe powinny zostać uprzednio wyprane i uprasowane.
 
@Magiczna83 to chyba też kwestia nastawienia. Trochę jestem na siebie zła, że się tak nakręcam ale to silniejsze odemnie.

Dziewczyny obiło mi się kiedyś o uszy, że można iść do szpitala żeby oprowadzili Cię po porodówce ale jakoś nie jestem przekonana, że ktoś będzie chciał w czasie pracy gdzie na głowie ma rodzące itd. oprowadzać mnie po oddziale. Wiem, że w kwietniu były Dni Otwarte na porodówce w szpitalu którym chce rodzić ale kto jeszcze wtedy o tym myślał... Spotkałyście się kiedyś z czymś takim?
Tak, po umówieniu się można oglądać :)
 
Dziewczyny, mam ściąge że szpitala :

Dla bobasa zabrać 3 cienkie bawełniane body rozpinane kopertowa, trzy pary pajacykow z długim rękawem, 5 pieluszek tetrowych, 2 bawełniane czapeczki bez wiązania, dwie pary skarpetek, kocyk lub śpiworek (rożek), rękawiczki. Wszystkie rzeczy, nawet nowe powinny zostać uprzednio wyprawę i uprasowane.
Skąd taka sciage masz?
 
reklama
Dziewczyny, mam ściąge że szpitala :

Dla bobasa zabrać 3 cienkie bawełniane body rozpinane kopertowa, trzy pary pajacykow z długim rękawem, 5 pieluszek tetrowych, 2 bawełniane czapeczki bez wiązania, dwie pary skarpetek, kocyk lub śpiworek (rożek), rękawiczki. Wszystkie rzeczy, nawet nowe powinny zostać uprzednio wyprane i uprasowane.
Ja właśnie zaglądałam na stronę mojego szpitala to dla bobasa wymagają w zasadzie jedynie pampersy i chusteczki nawilżane [emoji4]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry