reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
reklama
Powiem Ci ze ja już kupiłam trzy pary śpiochów newborn z Nexta i są tak maciupeńkie ze spokojnie wcześniaczek się w nich nie utopi.
A po za tym ciagle myśl ze wszystko skończy się dobrze i nie dodawaj sobie smutku takimi małymi ciuszkami.
Pozytywne nastawienie [emoji6]


A zapomniałam dodać ze oni jakoś specjalnie nie wymagają niczego szczególnego. Zawsze ci dadzą jeśli czegoś będzie brakować no i zależy jak długo chcesz zostać.
[emoji1283][emoji654]️[emoji654]️[emoji654]️[emoji776]1.01.2018[emoji776][emoji1286]
[emoji593]Gabriel


Dziekuje:) ale z Moja wada macicy to byloby cud gdybym urodzila w terminie ale kto wie. Za duzo sie naczytalam w tym temacie...
Dzisiaj bylam w mothercare I kupilam kilka ciuszkow dla tiny baby I new born a zauwazylam ze sa wieksze niz o tym samym rozmiarze w innym sklepie ;). Wloze je do szafy poki.

Dobrze wiedziec ze w razie czego w szpitalu poratuja. Dziekuje za porade:)
 
Gratuluję wszystkim udanych wizyt! Znów, jak codziennie zresztą Wam zazdroszczę dziewczynki :)

Dasz radę ;) ja po porodzie pierwszej czytałam Sage Ludzi Lodu i studiowałam wtedy ;)
Saga <3 właśnie czytam po raz 4 :D A z kryminałów Tess Gerritsen :) GoT niestety muszę nadrobić dwa sezony :) A Bonda wraz z Mrozem stoją na półce i się na mnie patrzą :D
 
co za idioci niech zaczna kontrolować tych co trzeba a nie kobiety w ciąży! kuzwa co my udajemy , poduchy pod bluzkami mamy ( przepraszam za słownictwo) ale się zdenerwowałam, niech kontrolują bogatych ci co okradają państwo a nie KOBIETY W CIAZY!!!!
Ah widzisz, paranoja jakaś.. ani nie mam działalności, ani jakichś kosmicznych zarobków więc nie wiem skąd ta kontrola... :/ Ale będę tu pisać co i jak żebyście miały jakieś doświadczenie :)

Napisane na 2014813 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny, gratuluje udanych wizyt [emoji5].
Ja nawet nie wiem od czego zaczac... badanie bardzo dokladne. Wszystko wrecz wyglada idealnie [emoji5]
Ale... z Marysi zrobil sie chlopiec!
Nie moge w to uwierzyc [emoji23].
W srode bylam na ip i wszystko wygladalo na dziewczynke. Zreszta od 16 tygodnia zylam z taka wiedza [emoji3].
A tu prosze... obraz nie pozostawial zludzen. Niezle sie maluch kamuflowal.


Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Super [emoji3] Ale się ukrywal [emoji41]

Ja to się martwię czy u nas nic już się nie zmieni... Ale przecież na usg 3d tak było ładnie widać dziewczynkę [emoji3]
 
Super jest serial Mentalista, jest wątek kryminalny, ale też obyczajowo coś sie dzieje. Oglądałaś?

Napisane na NEM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Pytanie nie do mnie, ale się wtrącę [emoji16] też oglądałam i bardzo mi się podobał [emoji4] ogólnie sporo seriali ogladnelam w czasie"przerwy" w nauce [emoji28] jeszcze bardzo mi się podobał Castle [emoji4]



Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Uff doczytalam Was[emoji4]
Pod glowke podobno spoko jest poduszka klin[emoji4]

Grtauluje wszystkim udanych wizyt[emoji4]
@kingaa25 super ,ze dzidzi zdorwy[emoji5]i nawet mnie nie strasz,choc lekarz mi pokazywal "ziarenko kawy" to nigdy nie wiadomo hehe[emoji4]

@AnnieQ. Co u Ciebie?uspokilo sie plamienie?poszlas na ip?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Moj gin mowil, ze to hamburger [emoji23]
 
reklama
Jejku nadrobilam 100 postow...
Gratuluje dziewczyny pozytywnych wizyt!!

@Veronique warto to lozysko skonsultowac z innym lekarzem no i to dopiero polmetek I szansa ze sie podniesie! Tego Ci zycze!

@Parkolka ja to chyba jakas nienormalna jestem ale ja panicznie boje sie SN a nie CC w odroznieniu od Ciebie. Bliska kolezanka drugi dzien po cc smigala ale za to inna niekoniecznie. Najbardziej mysle czy przyniosa mi dziecko do karmienia I przewina jesli meza obok nie bedzie bo jesli nie to jednak tesciowa bedzie niezbedna by przyleciec mi pomoc... :(

@MilkyWay ja mam to samo, na wieczor wcinam slodkie w sporych ilosciach az trzese sie na mysl o ince I czy a czekoladowym ;)

@AnnieQ. co z Toba? Jak sie czujesz???

@dreamscometrue my z mezem dopiero jestesmy na 2 sezonie get o tron ale codziennie ogladamy po kilka odcinkow tak wiec do finalu dojdziemy wkrotce. Wciaga choc wiekszosc scen jest dosc masakrycznych...
 
Do góry