reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
Cześć dziewczyny, postanowiłam się w końcu przywitać i w tym miejscu, bo wszystko wskazuje na to, że będę styczniową mamą :) Niedawno wróciłam z mojej pierwszej wizyty, pęcherzyk jest, dzidzia w środku też, ale taka tyci tyci, serduszko też powoli się rusza :) No i lekarz wypisał luteinę, bo lekko plamiłam od wczoraj.
Pozdrawiam was serdecznie!
 
reklama
Hej mamusie :D w koncu mam chwile nadrobialam was co tam slychac :D =,co do wozkow nie kupuje mam po synku chyba x-lander ale nie jestem pewna zapomnialam,chcialam nowy ale sobie daruje kupie za to zajebisty nosidelko do auta nowe i jak bedzie wieksze spacerowke ,bo moj synus od gondoli nie siefzial wcale w wozku ;/
 
Okresu brak ja coraz bardziej czuje ze mnie mdli a bety nie zrobilam bo zapoamnialam ze maz ma dzis urodziny i latalam za tortem prezentem :D chyba poczekam juz na wizyte na spokojnie :D
 
Dziewczyny, właśnie się bardzo przeraziłam i niestety wujek i doktor Google mnie nie pocieszył... znamy sie już na tyle, że myślę, że o takich kwestiach można rozmawiać... wczoraj w nocy kochaliśmy się z mężem (po krótkiej przerwie), obawiałam się, że moge odczuwać dyskomfort ale było naprawdę bardzo dobrze i przyjemnie! Dzisiaj nadal nie odczuwałam nic, pobolewał mnie od czasu do czasu brzuch, jak na okres. Przed chwila byłam w łazience... i stad to moje przerażenie. "Wypadł" ze mnie "glutowataty śluz", blado rozowy... w ciagu dnia nic się nie działo, dopiero teraz... oczywiście dr Google od razu uznał to za poronienie... ale pytam się Was o to, czy to normalne, czy powinnam sie martwić... doradźcie !


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

kasses poszlabym do lekarza... ja po poronieniu to odrazu jutro lecialabym ale to może dlatego że teraz po tym co przezylam to jestem większą panikara, bierzesz jakąś luteine czy duphaston ? jeśli nie to nawet profilaktycznie lekarz już jutro przepisalby, nawet wciśnij się bez kolejki , chociaż zapytać czy masz czekać czy lepiej już jutro cos działać , może Ci nawet szybko wypisać między pacjentami dodatkowe badania... ale Ty czujesz kochana najlepiej jak masz zrobić. I proszę mnie nie straszyć, ja trzymam mocno kciuki .... ahaa i dziewczynki odpuscilam sobie kochanie w tej ciąży, po poronieniu lekarz zabronił mówił że dla każdej ciąży lepiej jednak się wstrzymać aż będzie łożysko, teraz zarodek jest bardzo czuły, delikatny, wrażliwy i nie ma osłony, pozniej łożysko pozwala Nam na większe możliwości jeśli chodzi o figle ;) a sa też inne możliwości spełniania małżeńskich przyjemności ;)
 
Ja zaczynam zalowac ze bety nie zrobilam. @ nie ma testu nie powtarzalam. Ale nie czuje sie w ciazy oprocz bolu piersi takiego innego niz normalnie i pobolewan podbrzusza. Zauwazylam ze podbrzusze boli mnie mocniej gdy wiecej zjem.
 
kasses poszlabym do lekarza... ja po poronieniu to odrazu jutro lecialabym ale to może dlatego że teraz po tym co przezylam to jestem większą panikara, bierzesz jakąś luteine czy duphaston ? jeśli nie to nawet profilaktycznie lekarz już jutro przepisalby, nawet wciśnij się bez kolejki , chociaż zapytać czy masz czekać czy lepiej już jutro cos działać , może Ci nawet szybko wypisać między pacjentami dodatkowe badania... ale Ty czujesz kochana najlepiej jak masz zrobić. I proszę mnie nie straszyć, ja trzymam mocno kciuki .... ahaa i dziewczynki odpuscilam sobie kochanie w tej ciąży, po poronieniu lekarz zabronił mówił że dla każdej ciąży lepiej jednak się wstrzymać aż będzie łożysko, teraz zarodek jest bardzo czuły, delikatny, wrażliwy i nie ma osłony, pozniej łożysko pozwala Nam na większe możliwości jeśli chodzi o figle ;) a sa też inne możliwości spełniania małżeńskich przyjemności ;)

Mój lekarz przyjmuje w moim mieście tylko w czwartki, dostać się do niego to naprawdę mega problem. Zastanawiam się czy jutro nie isc do innego... samo dzwonienie i pytanie czy to coś poważnego nic mi nie da, póki sam lekarz tego nie zobaczy. Chociaz powiem Wam że ogolnie czuje sie bardzo dobrze i przestałam panikować, jestem jakoś dziwnie spokojna.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Mój lekarz przyjmuje w moim mieście tylko w czwartki, dostać się do niego to naprawdę mega problem. Zastanawiam się czy jutro nie isc do innego... samo dzwonienie i pytanie czy to coś poważnego nic mi nie da, póki sam lekarz tego nie zobaczy. Chociaz powiem Wam że ogolnie czuje sie bardzo dobrze i przestałam panikować, jestem jakoś dziwnie spokojna.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Mi sie wydaje,ze sie oczyscilas tez mozliwe ze od bara bara cos tam sie otarlo a ze my teraz delikatne to moglo cos poleciec jedno razowo ,tak mialam raz jak mi gin palce za gleboko wsadzil patrzyl mi czy rozwarcia nie mam
 
Do góry