reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
Hmmm zjadłam dziś rano z córką kanapkę i słuchajcie nie mam mdłości póki co.
Posprzątałam całe piętro, łącznie z myciem podłóg. Teraz jem kanapki na tarasie i pije kawę... Nie może być. Dawno się tak dobrze nie czułam.
Może faktycznie z głodu te mdłości.
Świetna wiadomość. Mdłości i u mnie dziś ustały. A przede mną pierwsza wizyta! Zobaczymy co lekarz powie, według moich obliczeń rozpoczął się 7my tydzień. Jestem ciekawa co wyniknie z tej wizyty. W pracy powoli przygotowuję wszystkich - ale jeszcze większość nie zdaje sobie sprawy. Będą w szoku. Tym bardziej, że mam dwie "stare panny" bezdzietne i pewnie będą komentarze :D a tak btw, w ciąży można pić kawę? Chyba, że to zbożowa :)
 
reklama
Świetna wiadomość. Mdłości i u mnie dziś ustały. A przede mną pierwsza wizyta! Zobaczymy co lekarz powie, według moich obliczeń rozpoczął się 7my tydzień. Jestem ciekawa co wyniknie z tej wizyty. W pracy powoli przygotowuję wszystkich - ale jeszcze większość nie zdaje sobie sprawy. Będą w szoku. Tym bardziej, że mam dwie "stare panny" bezdzietne i pewnie będą komentarze :D a tak btw, w ciąży można pić kawę? Chyba, że to zbożowa :)

Jasne, że można. Zwykła też. Jeśli nie masz problemów z ciśnieniem to 2 dziennie, lekkie nie siekiery można pić.
Mnie co prawda odrzuciło, więc to moja chyba 3 kawa odkąd jestem w ciąży, ale jest pyszna :D
W pierwszej ciąży piłam jedną dużą codziennie.
 
O matko ale mam zaległości. Widzę że kilka dni to tu setki wiadomości, ale dobrze ;) mam nadzieję że nadrobię jak Babel będzie miał drzemkę.
Myślę że można pić kawę ale w małych ilościach. Ja piję rzadko i to cappuccino.
Kobiety doradzcie coś co poradzić na stały głód? Jak jest upał to trochę odpuszcza ale jak jest chłodno non stop chcę jeść i to normalne posiłki. Jem obiad coś słodkiego drugi obiad znów deser kanapki cały czas mięso..
 
Ja bylam wczoraj na wizycie, jest cudaczek a za tydzien jade podgladnac serduszko :)

Tez lubilam kawe, ale jakos teraz zapach i smak mnie nie powala;) w sumie nie sadzialam ze da sie zyc bez kawy bo do tej pory pilam kilka dziennie;)

Dziewczyny jecie duzo produktow mlecznych? Wskazane sa w ciazy ze wzgledu na wapn a ja omijam wszystko szerokim lukiem bo mnie odrzuca....

@Torunianka93 ja staram sie pic duzo wody a jako przekaski owoce albo wazywa. Niby nie posilek ale na troche zaspokaja glod:)
 
Ja kawke pije ale nie bardzo mocną i z mlekiem. A jak z farbowaniem wlosow? Musze ufarbowac bo siwizna wyłazi.
 
Kawę pije jedna rano ;) uwielbiam i pomaga na mdłości ;)

Tita pewnie śmigaj do fryzjera ! ;)

Xssenia gratuluje wizyty ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Wczoraj wieczorem miałam różowy śluz. Się przestraszylam więc dziś rano byłam u gin. Dostałam tabletki duphaston do polykania. Na usg wszystko ok, pecherzyk ciazowy widać wszystko ok, tylko zarodka jeszcze nie widać

kasses podobnie jak u Ciebie.. Marta w którym tyg jesteś?
mnie muliii bardzo , momentami nie mogę zebrać własnych myśli, miałam straszny sen że poronilam ajjj tak to jest chyba po przejsciach , całe szczęście to był sen...
u Nas piękna pogoda aż lepiej chce się żyć :)
 
Ja bylam wczoraj na wizycie, jest cudaczek a za tydzien jade podgladnac serduszko :)

Tez lubilam kawe, ale jakos teraz zapach i smak mnie nie powala;) w sumie nie sadzialam ze da sie zyc bez kawy bo do tej pory pilam kilka dziennie;)

Dziewczyny jecie duzo produktow mlecznych? Wskazane sa w ciazy ze wzgledu na wapn a ja omijam wszystko szerokim lukiem bo mnie odrzuca....

@Torunianka93 ja staram sie pic duzo wody a jako przekaski owoce albo wazywa. Niby nie posilek ale na troche zaspokaja glod:)

Ja jak wspominałam prawie nic nie jem, a jak już to owoce mi wchodza, najlepiej soczyste jabłka, gruszki, arbuz. Dzisiaj kanapki z chuda szyneczka też zjadłam. Mleka nie jem, jogurtów też nie. W sumie to moje menu ogranicza się do owoców, soków, herbaty, wafelków i w weekend ziemniaków z jajem i kefirem.
 
Ja przed ciążą kawę uwielbiałam, piłam codziennie i to kilka filiżanek, a teraz nie mogę na nią patrzeć, już sam zapach mnie odrzuca.. Nie wiem sama co ta ciąża ze mną robi :D
Ja też z jedzeniem mam problemy, ciężko przełknąć cokolwiek, dzisiaj na wizycie się gina pytałam, mówiłam, że mam mdłości i mam problem z jedzeniem, bardzo mało jem, ale powiedział, że na początku to normalne i nie mam się czym martwić. Tym bardziej, że wyniki krwi i moczu miałam bardzo dobre, zapasy witaminek są. No i dzisiaj na wizycie znów miałam krew i mocz pobraną do badań, fajnie, na bieżąco będą kontrolować ;)
 
reklama
Witam dziewczyny,
czytam Was od początku, ale dołączam dopiero teraz, bo jestem po wczorajszej wizycie u lekarza i wiem, że wszystko ok, serduszko bije :). Jestem teraz w 6t5d i mam okropne mdłości. Ostatnią miesiączkę miałam 06.04 więc termin wychodzi mi chyba coś ok 10.01.2018, zapomniałam się spytać lekarza na wizycie, ale pewnie coś koło tego.
Mam już jedną córeczkę, która w sierpniu skończy 2 latka i w pierwszej ciąży też miałam okropne mdłości, ale na szczęście minęły ok 14 tygodnia, wiec teraz odliczam czas do tego terminu :)
 
Do góry