reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
@kass.es ja też Bebetto, też mi się spodobał, ale z tego co słyszałam i czytałam jest dosyć ciężki i dosyć sporo zajmuje miejsca po złożeniu, więc u mnie raczej odpada. Ale są śliczne te wózki :)
I nie panikuj, to na pewno nie poronienie, gdzieś czytałam, że może się coś takiego zdarzać. Kiedy masz wizytę? Może tak jak pisze Parkolka - zadzwoń do lekarza czy położnej, upewnij się.
 
reklama
Dziewczyny, właśnie się bardzo przeraziłam i niestety wujek i doktor Google mnie nie pocieszył... znamy sie już na tyle, że myślę, że o takich kwestiach można rozmawiać... wczoraj w nocy kochaliśmy się z mężem (po krótkiej przerwie), obawiałam się, że moge odczuwać dyskomfort ale było naprawdę bardzo dobrze i przyjemnie! Dzisiaj nadal nie odczuwałam nic, pobolewał mnie od czasu do czasu brzuch, jak na okres. Przed chwila byłam w łazience... i stad to moje przerażenie. "Wypadł" ze mnie "glutowataty śluz", blado rozowy... w ciagu dnia nic się nie działo, dopiero teraz... oczywiście dr Google od razu uznał to za poronienie... ale pytam się Was o to, czy to normalne, czy powinnam sie martwić... doradźcie !


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Śluz to normalka, ja mam co chwilę mokro, nawet dobrze, że jest dużo bo się czop robi/zrobił.
Co do tego, że był podbarwiony, mógł Cię podraznic, w ciąży kobieta jest dużo bardziej ukrwiona, może gdzieś cię otarł i stąd podbarwienie. A Ty nie masz nadżerki? Bo już się gubię trochę :) jeśli tak, to równie z nadżerki mogło być takie zabarwienie, przez to silniejsze ukrwienie nie trudno o jej podraznienie.
Ja bym nie panikowała, ale powiedziała o tym lekarzowi na najbliższej wizycie.
My mamy zakaz seksu przez ten krwiak j staremu już na dekiel bije :/ ale to inna historia
 
Mam taki sam problem, jeszcze się zastanawiam nad 3w1. Chociaż w większości opcji są foteliki 0-8, 0-10 i zastanawiam się czy jest sens.

3w1 nie polecam, naprawdę mało jest wózków, które mają dobre foteliki. A jeśli jeździcie autem to dobry fotelik to podstawa, ważniejszy nawet od wózka. Te do wózków w większości nie mają żadnych testów itp. Tutaj nie ma co oszczędzać.

Ja mam Bugaboo po córce, w sumie ciągle w nim jeździ. Drugie też myślę "objedzie" w nim świat. Kocham ten wózek za to, że nie musiałam go zmieniać jak większość koleżanek na spacerówkę, bo lżejsza, bo łatwiej składać. Cały waży 9 kg (że stelażem i gondola/spacerówka), do tego chyba na wszystkie drogi się nadaje. Więc w sumie ten zakup nam odpada, a i tak pewnie wybór padły na ten sam model. Pewnie tylko sobie doszyje tapicerkę nowa, bo córka miała 3 wersje, to i dwójce coś się należy, ale to jak płeć poznam
 
Śluz to normalka, ja mam co chwilę mokro, nawet dobrze, że jest dużo bo się czop robi/zrobił.
Co do tego, że był podbarwiony, mógł Cię podraznic, w ciąży kobieta jest dużo bardziej ukrwiona, może gdzieś cię otarł i stąd podbarwienie. A Ty nie masz nadżerki? Bo już się gubię trochę :) jeśli tak, to równie z nadżerki mogło być takie zabarwienie, przez to silniejsze ukrwienie nie trudno o jej podraznienie.
Ja bym nie panikowała, ale powiedziała o tym lekarzowi na najbliższej wizycie.
My mamy zakaz seksu przez ten krwiak j staremu już na dekiel bije :/ ale to inna historia

Powoli się uspakajam i zaczynam trzeźwo myśleć. Tak, mam nadżerkę plus znacznie większe ukrwienie podczas ciąży - nie panikuje tylko zwalam na to ;) Podbrzusze nadal delikatnie pobolewa jak na okres.
Najbliższa wizyta 8.06, jednak nie odmówiłam wizyty z 25.05 i nie wiem czy odmówić czy jednak na nią isc ;) Choć z drugiej strony ten śluz pojawił sie tylko raz, zobaczymy jak bedzie pózniej.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Juz po wizycie moja fasolka ma podrosła i ma sie dobrze ;)
Dzis lekarz założył mi kartę ciazy [emoji7] w koncu zaczynam czuć sie w ciazy ;)

Wózek mam po starszej, x-lander x-move jestem mega zadowolona po moich nierównych drogach daje radę ;) ale nie wiem czy nie będe musiała kupić jakiegoś podwójnego wózka bo Zu będzie miała 15 miesiącu [emoji28] chyba ze będe chustowac ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Powoli się uspakajam i zaczynam trzeźwo myśleć. Tak, mam nadżerkę plus znacznie większe ukrwienie podczas ciąży - nie panikuje tylko zwalam na to ;) Podbrzusze nadal delikatnie pobolewa jak na okres.
Najbliższa wizyta 8.06, jednak nie odmówiłam wizyty z 25.05 i nie wiem czy odmówić czy jednak na nią isc ;) Choć z drugiej strony ten śluz pojawił sie tylko raz, zobaczymy jak bedzie pózniej.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

To myślę, że to przez nadżerkę właśnie, bardzo łatwo ją podrażnić a jeszcze w ciąży to w ogóle.
Chociaż ja bym pewnie poszła tego 25.05 jeśli nie odmówiłas jeszcze, spokojna mama - zdrowe dziecko :)
 
Ja wózek tez juz wybrałam teoretycznie bo znając mnie to mogę zmienić decyzję. Chciałam kupić 3w 1 albo 2w1 plus fotelik i adapter do wózka. Swoją drogą to pytanie do mam ☺powiedzcie mi czy sprawdzała się opcja przypinania fotelika do wózka ?

Dzisiaj dopadło mnie coś ze myślałam że się wykończenie :( Bardzo duże mdlosci mnie dopadły, kręciło mi się w głowie, mroczki przed oczami i zimny pot mnie oblał, wszystko trwało jakieś 5 min a ja myślałam że to wieczność. masakra jak dla mnie :(
 
To myślę, że to przez nadżerkę właśnie, bardzo łatwo ją podrażnić a jeszcze w ciąży to w ogóle.
Chociaż ja bym pewnie poszła tego 25.05 jeśli nie odmówiłas jeszcze, spokojna mama - zdrowe dziecko :)

Zobaczę jak sytuacja będzie wyglądać do środy, jeżeli ten śluz okaże sie być jednorazowy (czyli tylko dziś) i sie już nie powtórzy to odmowie wizytę i bede czekac do 8.06, jezeli sie powtórzy choć raz, pędzę tego 25.05 [emoji16]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja wózek tez juz wybrałam teoretycznie bo znając mnie to mogę zmienić decyzję. Chciałam kupić 3w 1 albo 2w1 plus fotelik i adapter do wózka. Swoją drogą to pytanie do mam ☺powiedzcie mi czy sprawdzała się opcja przypinania fotelika do wózka ?

Dzisiaj dopadło mnie coś ze myślałam że się wykończenie :( Bardzo duże mdlosci mnie dopadły, kręciło mi się w głowie, mroczki przed oczami i zimny pot mnie oblał, wszystko trwało jakieś 5 min a ja myślałam że to wieczność. masakra jak dla mnie :(

Ja często przypinana fotelik do wózka, zawsze jak jeździłam z córką na rehabilitację i do lekarza, nie chciało mi się nosić fotelika i torby w rece, więc wspinałam do stelaża
 
Do góry