reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
Nina mi lekarz mówił ze beta już powinna być u mnie na poziomie Ok 10 tys conajmniej skoro test wyszedł mi już 29 kwietnia. Jutro powtórzę. Zobaczymy :)

Normy są dla 5-6 tyg w tych granicach.


Kate wazny jest przyrost po 48h. Sprawdz sobie jak bedziesz miec 2 wyniki w kalkulatorze betahcg:) nie sugeruj sie normami, bo to jest różne u kazdej z nas :)
 
reklama
Dziękuję Ci! Bo już nawet mąż mnie opierdziela, że za mało jem... Ostatnie 3 tygodnie tylko mięcho... Teraz mnie totalnie odrzuciło od kilku dni. Za to jem nabiał, warzywa i owoce, jajka też, ale nie codziennie choć w porównaniu do tego co było przed ciążą gdzie jajka jadłam sporadycznie ze względu na skazę białkową to teraz jem ich więcej i co lepsza- skaza zniknęła. Pani doktor powiedziała, że ciąża to taka reakcja w organizmie, że alergie potrafią zanikać. I w moim przypadku w kwestii jaj tak się stało :-)

@kingaa25 ja wyczytałam, że nie można pić zielonej herbaty i odstawiłam, podobno zaburza wchłanianie kwasu foliowego, a też piłam jej dużo.

Ciąża to super reset dla naszego organizmu. Mojego znajomego siostra z ciężkim AZS, po ciąży... wyzdrowiala, problem już nie wrocil, dziecko też zdrowe :)
Ja jadłam 2 jajka na miękko codziennie, takie miałam parcie na jaja :D uspokój męża, są wegetarianki i weganki i rodzą zdrowe dzieci. Mięso nie jest niezbędne. Ważne tylko żeby kontrolować swój stan zdrowia
 
Kate wazny jest przyrost po 48h. Sprawdz sobie jak bedziesz miec 2 wyniki w kalkulatorze betahcg:) nie sugeruj sie normami, bo to jest różne u kazdej z nas :)

Niby żeby test wyszedl pozytywny to musi być min. 25 beta (większość testów jest tej czułości), to może sobie przyjmij że 29 kwietnia miałaś to minimum czyli 25 i wylicz w kalkulatorze
 
@Ania199 gratuluję!!! :)
Mój mąż marzy o bliźniakach! Ja w sumie bym się ucieszyła, ale jak ja bym to wszystko ogarnęła??
Ja nie mogę patrzeć na jaja, mięso, czekoladę, kawę - czyli wszystkie te produkty, które przed ciążą pochłaniałam jak głupia (szczególnie kawa i czekolada :D )
 
@Moni1984 gratulacje !! ☺

@Caryca88 tez płakałam gdy usluszalam bicie serduszka ☺ jest to niesamowite przeżycie, a jak sobie przypomnę ten dźwięk to mam łzy szczęścia w oczach!

@Kate.0oo trzymam kciuki !! będzie dobrze !! i faktycznie powtórz ta betę ☺

@StycznioweSzczescie ja biorę duphaston 3x po 1 tabletce dziennie☺

@xssenia ja jestem na l4 od samego początku a nawet jeszcze wcześniej ☺ porozmawiaj z lekarzem o l4 i o tym jak się czujesz ☺

@Ania199 gratulacje !! ☺
 
reklama
Do góry