reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
Tak nadzerka to nic strasznego ☺ też niestety mam. jednak na tak wczesnym etapie ciąży raczej nic z tym nie robią. Moja pani dr jeszcze wspomniała ze przy nadzerce mogą wystąpić plamienia.
 
reklama
Nadzerka? tez mam, i to nic groznego. Dzisiaj pytalam.
Niestety, mam tez torbiel wielkosci 4cm na lewym jajniku. ;(
No to mamy tak samo. Też mam torbiel 4cm na lewym jajniku. Podobno do 16 tyg może się wchłonac.

m3sx3e3k25iia4nv.png
 
No to mamy tak samo. Też mam torbiel 4cm na lewym jajniku. Podobno do 16 tyg może się wchłonac.

m3sx3e3k25iia4nv.png
Mam nadzieje, ze tak bedzie ;).
Pani doktor mnie uspokoila. Chociaz wspomniala tez cos o operacji w 2 trymestrze jezeli sie nie wchlonie. Niezbyt fajna wizja... No ale nic, jestem dobrej mysli.
 
Jest nadzieja, powtórz w tym samym laboratorium. Trzymam kciuki :*

U mnie wzrost jest na poziomie 81,5%. Ale jak robiłam w 24 i 26 DC to wzrost był prawie 500%. To tempo chyba później trochę spada też... Czy nie?

Tak potem spada :) ale to ponoć dopiero między 8-10 tygodniem. Wtedy nawet już nie zalecają robić bety [emoji4]


 
A jesli na
Tak nadzerka to nic strasznego ☺ też niestety mam. jednak na tak wczesnym etapie ciąży raczej nic z tym nie robią. Moja pani dr jeszcze wspomniała ze przy nadzerce mogą wystąpić plamienia.

A czytalam ze po porodzie ona zanika czy mozna jakos ja wyleczyc ?
 
Ogólnie kilka razy w życiu miałam już nadzerka bo jestem osobą bardzo wrażliwa jeśli chodzi o tą sferę ☺ zawsze dostawałam globulki i problem znikał ☺
Za tydzień mam wizytę wiec dowiem się konkretów ☺
 
Moja pani dr powiedziała ze nie ☺ i ze mam się nie martwić ☺ wiec Ty też nie musisz się obawiać ☺ pamiętaj tylko żeby zapytać lekarza na następnej wizycie co i jak to porównamy opinie i zalecenia naszych lekarzy ☺
 
Moja pani dr powiedziała ze nie ☺ i ze mam się nie martwić ☺ wiec Ty też nie musisz się obawiać ☺ pamiętaj tylko żeby zapytać lekarza na następnej wizycie co i jak to porównamy opinie i zalecenia naszych lekarzy ☺

Za dwa tygodnie bede niecale :) to zapytam bo dzis bylam w takin szoku ze glowa mala :)
 
reklama
Za dwa tygodnie bede niecale :) to zapytam bo dzis bylam w takin szoku ze glowa mala :)
Wiem doskonale jak to jest ☺ ja też musiałam się skupić żeby zapytać o wszystko co chciałam bo jak zobaczyłam na usg i usłyszałam serduszko to całkowicie się rozstroiłam :-D
 
Do góry