reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
Ja mam dzisiaj wstręt do jedzenia ...
Zmuszam się żeby zjeść cokolwiek :(
Na nic nie mam ochoty :(
 
reklama
Ciąża to super reset dla naszego organizmu. Mojego znajomego siostra z ciężkim AZS, po ciąży... wyzdrowiala, problem już nie wrocil, dziecko też zdrowe :)
Ja jadłam 2 jajka na miękko codziennie, takie miałam parcie na jaja :D uspokój męża, są wegetarianki i weganki i rodzą zdrowe dzieci. Mięso nie jest niezbędne. Ważne tylko żeby kontrolować swój stan zdrowia

Liczę, że i u mnie skaza nie wróci :-) Dziękuję za wsparcie, muszę jakoś go ogarnąć bo on i mój tata mają jakąś fobię jedzenia. Poszaleli :p

Ja przed ciążą kontrolowałam się co jakiś czas i było OK, więc mam nadzieję, że teraz też będzie :-)

Słuchajcie, ja idąc do gin byłam przygotowana, że może być podwójne szczęście bo moja babcia jest bliźniaczką i u nas w rodzinie są w tej chwili 3 parki bliźniaków, najmłodsze mają 8 lat, najstarsze 78, ale u mnie ciąża pojedyncza :-)
 
Ja tez dzisiaj mam kryzys.. Ale w pracy jestem do 17 musze jakos wytrzymac:(


Blizniaki tez sa super:-)
Ciekawe co sie chowa u mnie w brzuchu :-) :-) :-)

mam dzisiaj naprawdę zły dzień, dodatkowo zrodziło się jakieś głupie uczucie ... lęk czy wszystko jest ok, :(
 
Gratuluje wszystkim dobrych wiesci :* Ciesze,sie waszym szcezsciem mysle ze ja tez sie bede jutro cieszyc bo dzis to ja placze :(
 
Niby żeby test wyszedl pozytywny to musi być min. 25 beta (większość testów jest tej czułości), to może sobie przyjmij że 29 kwietnia miałaś to minimum czyli 25 i wylicz w kalkulatorze

Przyjęłam tak i wzrost jest na poziomie 68% wiec ledwo się łapie. Jeżeli była beta deczko wtedy wyższa to jest źle. Dzwoniłam już do lekarki i ona powiedziała, że to zbyt mizerny według niej wynik. Na początku beta mocno zasuwa i przeważnie wynik się podwaja. Mam powtórzyć jutro jak przyrost będzie poniżej 66% to w niedziele mam stawić się do niej na oddział. Zobaczymy jak to będzie wyglądało.


 
Przyjęłam tak i wzrost jest na poziomie 68% wiec ledwo się łapie. Jeżeli była beta deczko wtedy wyższa to jest źle. Dzwoniłam już do lekarki i ona powiedziała, że to zbyt mizerny według niej wynik. Na początku beta mocno zasuwa i przeważnie wynik się podwaja. Mam powtórzyć jutro jak przyrost będzie poniżej 66% to w niedziele mam stawić się do niej na oddział. Zobaczymy jak to będzie wyglądało.



Jest nadzieja, powtórz w tym samym laboratorium. Trzymam kciuki :*

U mnie wzrost jest na poziomie 81,5%. Ale jak robiłam w 24 i 26 DC to wzrost był prawie 500%. To tempo chyba później trochę spada też... Czy nie?
 
reklama
Do góry