reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
Beta z 9.05 1167 a z 11.05 2528. Wiec przyrasta prawidlowo. Cierplowosc i spokoj. Tyle.zostaje.

Sent from my NEM-L21 using Forum BabyBoom mobile app

Gratulacje :)
W ogole wszyskim gratuluje pozytywnych wyników :)
Ja juz powiedziałam mojej szefowej bo aktualnie jestem na bezpłatnym wychowawczym i nie ukrywam ze od razu będę chciała iść na płatne zwolnienie, wiadomo pieniądze sie przydadzą, ale mi było łatwiej bo moja mama jest moja szefowa [emoji23]

Generalnie mówiliście juz komuś o ciąży czy czekacie jeszcze?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Gratulacje :)
W ogole wszyskim gratuluje pozytywnych wyników :)
Ja juz powiedziałam mojej szefowej bo aktualnie jestem na bezpłatnym wychowawczym i nie ukrywam ze od razu będę chciała iść na płatne zwolnienie, wiadomo pieniądze sie przydadzą, ale mi było łatwiej bo moja mama jest moja szefowa [emoji23]

Generalnie mówiliście juz komuś o ciąży czy czekacie jeszcze?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
W pracy musialam powiedZieć,wiec sie rozniesie :-) rodzice,tescie,rodzenstwo wiedza,powoli czas na przyjaciol. Trzeba byc dobrej mysli :-)
 
Dziękuję Wam za wsparcie [emoji173][emoji173][emoji173]
Nina z om u mnie 6+3tc a pecherzyk nie spełna 5mm


A betę miałaś robiona, mi sie przypomniało ze jak miałam taka sytuacje to lekarz od razu wysłał mnie na betę i jeszcze tego samego dnia wysyłałam mu mmsa ze zdjęciem wyników i wskaźnik był ok jak na ten tydzień ciąży i bardzo mnie uspokoił, chociaż tydzień do następnej wizyty chodziłam zdołowana na maksa [emoji29] ale wszystko dobrze sie skończyło [emoji173]️


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
My narazie milczymy... Mam nauczke z listopada ze za wczesnie nie warto...jedynie w pracy musze powiedziec bo jak z dnia na dzien pojde na l4 to bedzie lipa w zespole...
 
U nas wie najblizsza rodzina i zaprzyjaźnione małżeństwo ☺ na resztę przyjdzie czas w późniejszym terminie.
 
Gratulacje :)
W ogole wszyskim gratuluje pozytywnych wyników :)
Ja juz powiedziałam mojej szefowej bo aktualnie jestem na bezpłatnym wychowawczym i nie ukrywam ze od razu będę chciała iść na płatne zwolnienie, wiadomo pieniądze sie przydadzą, ale mi było łatwiej bo moja mama jest moja szefowa [emoji23]

Generalnie mówiliście juz komuś o ciąży czy czekacie jeszcze?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom


W pracy wiedzą, bo zwolnienie. Poza tym tylko Wy i mój mąż :) no i w pracy nie wiedzą, że to bliźniaki :D
 
Dzisiaj robiłam betę, 3 dni po poprzedniej. Tak o dla własnego spokoju, bonie słyszałam serduszek. Wynik 3451... więcej nie robię, jeszcze mnie to przeraża :) w ogóle myślę, że ten przyrost jest za duży nawet na dwoje dzieci... w 3 dni wzrósł o prawie 3000... zaczynam schizować. Ktoś się orientuje w tym?
 
Hej dziewczyny. Jestem nowa, i cieszę się razem z wami oraz gratuluję , termin na 15.01 .2018 a więc postanowiłam spróbować dzielić się z wami odczuciami. Dwa miesiące temu poronilam samoistnie a dzis znów wracamy do " gry " . Mieszkam w UK, tutaj nie podtrzymują ciąży więc mam duphaston z Polski i mam nadzieję że tym razem się uda...


hchy3e3k1guntsgz.png
 
reklama
Właśnie wróciłam od nowego gina. Pęcherzyk urósł i ma 8,1mm pojawił się zarys ciałka zółtego. Może będzie dobrze.

Sent from my NEM-L21 using Forum BabyBoom mobile app

To cudowne wieści, na pewno będzie dobrze! :)

My nie powiedzieliśmy jeszcze nikomu, nie byłam jeszcze u lekarza wiec nie chce na razie nikomu mówić. Poza tym zamarzyłam sobie by dodatkiem do prezentu na Dzien Mamy było zdjecie Fasolki :) Także przed nami dwa tygodnie milczenia, dlatego nie wyobrażam sobie aby moja szefowa dowiedziała sie pierwsza, przed moja rodzina! Ogólnie licze na to, że bede mogła w ciazy pracować, nie ukrywam że l4 nie koniecznie jest czymś o czym marze (budujemy dom i tymczasowo mieszkamy z moimi teściami - nie narzekam ale nie czuje sie tu na tyle swobodnie by spędzać z nimi całe dnie [emoji16])


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry