reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
U nas wiedza moi rodzice, w pracy szefowa i dwie koleżanki, bratowa męża ( jest położna i mnie uspokaja) i dwie sasiadki - sąsiadki dlatego że nie będę im zmyślać że sobie siedzę na urlopie a dziecko w żłobku po 10 godzin ;)
 
reklama
Aga_agi spokojnie będzie dobrze!Ja w ogóle nastraszyłam gin bo termin z om miałabym na środek stycznia, a usg to 8tc a tam dopiero pęcherzyk i też młodsza ciąża i czekam niecierpliwie ten miesiąc by zobaczyć serduszko.

Lake882 zgaga to okrutne paskudztwo. Najgorsze jak podchodzi wszystko do gardła i pali. W tamtej ciąży miałam praktycznie cały czas , a w tej już się zdarzyło. Też bym pospała ale nerwy przeszkadzają zasnąć.

Kass.es ja w 1 ciąży nie miałam. Teraz także nie mam, to zależy od kobiety.

Mamaincogito pozazdrościć szefowej.. dobrzr, że tak podeszła do sprawy, bo hormony szaleją i nie każdy jest w stanie to zaakceptować.

Nina25 napewno będzie dobrze! Wierzę w Ciebie! A na następnym USG posłuchamy serduszka !;)
 
Właśnie wróciłam od nowego gina. Pęcherzyk urósł i ma 8,1mm pojawił się zarys ciałka zółtego. Może będzie dobrze.

Sent from my NEM-L21 using Forum BabyBoom mobile app
No widzisz! Będzie dobrze :)

Hej dziewczyny. Jestem nowa, i cieszę się razem z wami oraz gratuluję , termin na 15.01 .2018 a więc postanowiłam spróbować dzielić się z wami odczuciami. Dwa miesiące temu poronilam samoistnie a dzis znów wracamy do " gry " . Mieszkam w UK, tutaj nie podtrzymują ciąży więc mam duphaston z Polski i mam nadzieję że tym razem się uda...


hchy3e3k1guntsgz.png

Witaj i gratuluję!

Ja to już powoli wariuje. Do wizyty jeszcze trzy dni. Dziś już 6t 0d. Czyli rozpoczęty 7 tydzień. A ja poza zmęczeniem dalej bez objawów. U mnie wiedzą moi rodzice i siostra. No i niemąż. Narazie nie byłam u lekarza to nikomu więcej nie powiem :)


 
A betę miałaś robiona, mi sie przypomniało ze jak miałam taka sytuacje to lekarz od razu wysłał mnie na betę i jeszcze tego samego dnia wysyłałam mu mmsa ze zdjęciem wyników i wskaźnik był ok jak na ten tydzień ciąży i bardzo mnie uspokoił, chociaż tydzień do następnej wizyty chodziłam zdołowana na maksa [emoji29] ale wszystko dobrze sie skończyło [emoji173]️


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Nie, nie robiłam i nic takiego też gin nie mówił. Bardzo liczę na to, że ciąża młodsza. Pamietam, że ostatnie "staranko" było na granicy końca owu, więc może wtedy jakiś skubaniec się zaczaił
 
Dzwonilam na nfz to mówiła termin 5czerwca i ta prywatnie u której też mówiła 5czerwca. A byłam 4maja na wizycie. Także Idę do tego na nfz a potem na prenatalne na nfz , bo tamten lekarz prowadził poprzednia ciążę i cieszy się sławą w mym mieście że niby taki dobry jest ale badań mi żadnych nie robił i ma olewajacy trochę stosunek. Ale jak jest pani jego pacjentka to w szpitalu masz Pani luksus... A ta druga co prywatnie to niestety przyjmuje w innym szpitalu mała mieścina, więc tam rodzić nie będę. W ogóle mam nadzieję że ten poród będzie w domu bo chyba nie zostawię synka na tyle dni, z tęsknoty uschne w szpitalu..xd
 
reklama
Nina rewelacyjna wiadomość ;)

Ola po czwartkowej wizycie serduszkiem powiedzieliśmy rodzicom i rodzeństwu a i ja moim przyjaciółkom ;) i oczywiście maz on zawsze wie o wszystkim pierwszy ;)


Styczniowe gratuluje ;)

Torunianka ja nie wyobrażam sobie mojej zostawiać tyle czasu bezdennie... ale w domu rodzic nie będe o nie !
Mam nadzieje tylko ze lekarz mnie nie wyślę wcześniej do szpitala bo poprzednio tydz przed terminem sie wstawiłam do szpitala...





Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry