reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
@mamaincogito brawa dla męża ze ogarnia ☺
I zobacz jaka masz "dużą " córkę ☺ dzieci są zaskakujące

@Nina25 moim zdaniem warto iść na wizytę

Mi na mdlosci pomaga melisa, herbata z miodem i imbirem. ogólnie są zioła które są zabronione w ciąży, dlatego trzeba uważać żeby nie przesadzać.
 
reklama
Dziewczyny właśnie wyszłam od lekarza. Nie mógł znaleźć pęcherzyka. W końcu jak go dostrzegł stwierdził, że jest zdecydowanie za mały. I teraz dwie możliwości albo wczesna ciąża albo nic z tego nie będzie. W następny piatek mam się znów pokazać. Trzymajcie micno za nas kciuki.
 
Cześć dziewczyny :-)
Podglądam Was nieśmiało od wczoraj i postanowiłam się przywitać.

W środę byłam u lekarza, z USG wynika, że jest tam całkiem pokaźny Kropek albo Kropka i leci nam 5 tydzień, z moich obliczeń to dokładnie 5 tydzień i 6 dzień. Termin na 08.01. Kolejna wizyta za 4 tygodnie, czyli 07.06. Trochę szkoda, że aż tyle muszę czekać, no ale... :-)

Gratulacje dla Was wszystkich :-)
Też mam termin na 8 stycznia :)
 
Dziewczyny właśnie wyszłam od lekarza. Nie mógł znaleźć pęcherzyka. W końcu jak go dostrzegł stwierdził, że jest zdecydowanie za mały. I teraz dwie możliwości albo wczesna ciąża albo nic z tego nie będzie. W następny piatek mam się znów pokazać. Trzymajcie micno za nas kciuki.

Miałam tak samo w pierwszej ciąży i synek pięknie nadrobił [emoji4] wiem co czujesz ale trzymam kciuki [emoji4]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny właśnie wyszłam od lekarza. Nie mógł znaleźć pęcherzyka. W końcu jak go dostrzegł stwierdził, że jest zdecydowanie za mały. I teraz dwie możliwości albo wczesna ciąża albo nic z tego nie będzie. W następny piatek mam się znów pokazać. Trzymajcie micno za nas kciuki.

Trzymam mocno kciuki, głowa do góry, pęcherzyk nadrobi :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny właśnie wyszłam od lekarza. Nie mógł znaleźć pęcherzyka. W końcu jak go dostrzegł stwierdził, że jest zdecydowanie za mały. I teraz dwie możliwości albo wczesna ciąża albo nic z tego nie będzie. W następny piatek mam się znów pokazać. Trzymajcie micno za nas kciuki.
Kochana który to tc u Ciebie? Ja wczoraj widziałam pęcherzyk 7,7mm... też czekam ja na wyrok... dzisiaj brzucho pobolewa coraz mocniej.... ech... ta niepewność jest straszna... co do wizyty... chyba dam na wstrzymanie... to i tak.nic nie zmieni... mam zapas lekow na podtrzymanie nic nowego.nie wymyslimy... czas to jedyny wyznacznik w tej chwili. Ewentualnie po.niedzieli (o ile te bole brzucha to nic groznego) pojde na kolejne usg w ponoedzialek bedzie 6t2d pęcherzyk powinien urosnac i powinno byc widac echo zarodka...

Napisane na NEM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
aga_agi trzymam mocno kciuki! Dużo odpoczywaj!
Parkolka no to piąteczka :-)

Co do melisy, dziewczyny mają rację. Z ziołami trzeba uważać, ale melisa polecana jest m.in. na mdłości w ciąży, myślę, że kubek czy dwa nie zaszkodzą, ja piję ją przeważnie na noc albo w ciągu dnia jeśli jestem jakaś niespokojna i zdarza mi się też rano, choć rano najlepiej działa na mnie woda + imbir + cytryna + miód.
 
Dziewczyny właśnie wyszłam od lekarza. Nie mógł znaleźć pęcherzyka. W końcu jak go dostrzegł stwierdził, że jest zdecydowanie za mały. I teraz dwie możliwości albo wczesna ciąża albo nic z tego nie będzie. W następny piatek mam się znów pokazać. Trzymajcie micno za nas kciuki.

Będzie dobrze ! Trzymam kciuki ! ☺ Kropek da sobie radę !!
 
reklama
Dziewczyny właśnie wyszłam od lekarza. Nie mógł znaleźć pęcherzyka. W końcu jak go dostrzegł stwierdził, że jest zdecydowanie za mały. I teraz dwie możliwości albo wczesna ciąża albo nic z tego nie będzie. W następny piatek mam się znów pokazać. Trzymajcie micno za nas kciuki.

Trzymam kciuki, ale nie załamuj się. Moja pierwsza ciąża była młodsza, puste jajo płodowe do 8 tc. Serduszko dopiero w 9tc zaczęło bić. Terminy porodu z USG i om różnily się ok 2 tygodni. Urodziłam w terminie podanym na ostatnim USG, czyli tydzień przed terminem z om.
Wiem, że to będzie ciężkie, bo dla mnie te 10 dni czekania między jednym a drugim USG to były najgorsze dni w moim życiu, ale nic straconego jeszcze :* :* :*

Swoją drogą, czy ja nie mogę mieć normalnej ciąży? Takiej co to dziewczyny biegają, aktywnie żyją, podróżują, a nie leżec w domu lub szpitalu i jeździć że spakować a torba od 25 tc :/
 
Do góry