reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
Dziewczyny ten balsam miałyście na myśli na rozstępy z Rossmana? Właśnie go testuje
1500575484-aaaaaa.jpeg


Napisane na NEM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Jak listu nie dostaniesz do konca nastepnego tygodnia to zadzwon do nich. Ja juz w 12 tygodniu na scanie umawialam sie osobiscie na polowkowe ale rozumiem ze u Ciebie moze byc inaczej.

Ja jestem 'dziwnym przypadkiem' I po przejsciach to podchodza nieco inaczej.

Tak zrobię.
Choć mam nadzieje ze przyjdzie.
Na scanie w 12 tyg powiedzieli mi tylko ze scan będzie w okolicach 14 sierpnia i ze mam czekać na list.
 
Zrobiłam dzisiaj mielone z ziemniaczkami na obiad, upiekłam chleb i czekoladowe mufinki z Kubusiem, i na koniec gołąbki na jutro. Padam na pysk. A mój małż stwierdził że nie zmieści się w garnitur na wesele które mamy za tydzień jak tak będę gotować [emoji14] ugotujesz źle, nie ugotujesz jeszcze gorzej
Ja po takim intensywnym dniu następny cały dzień leżę [emoji16] tak jak dzisiaj.. Ale i tak ten II trymestr jest nieporównywalny z tym co było wcześniej

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja w tym tygodniu czuje się pod koniec dnia jak koń po westernie.
Ta moja córka to normalnie motorek w tyłku :)

Napisane na NEM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja dziś "bawiłam się " w fotografa. Zostałam poproszona o zrobienie sesji ciążowej :) jako, ze fotografia (czysto amatorska) jest moją pasją od lat, to była czysta przyjemność. Modelka pod koniec popuchła bidula, jak to bywa w 9-tym miesiącu :)
Też zrobiłam obiadek, pracochłonny (2h roboty), ale uwielbiam - zapiekankę makaronową z kurczakiem, pieczarkami, papryką i cebulką, z sosem z serków topionych. Poza tym zakupy jedne, potem drugie, sprzątanie...i na jutro kolejne plany kuchenne (ciasto 3bit, obiadek, ciasto francuskie faszerowane, sałatka grecka i inne - mamy gości po obiedzie, a dokładnie mój szef z szefową i dziećmi). Ostatnio każdy dzień taki, po urlopie chyba wezmę dodatkowy urlop od urlopu, serio!!! :szok:
 
Ja dziś "bawiłam się " w fotografa. Zostałam poproszona o zrobienie sesji ciążowej :) jako, ze fotografia (czysto amatorska) jest moją pasją od lat, to była czysta przyjemność. Modelka pod koniec popuchła bidula, jak to bywa w 9-tym miesiącu :)
Też zrobiłam obiadek, pracochłonny (2h roboty), ale uwielbiam - zapiekankę makaronową z kurczakiem, pieczarkami, papryką i cebulką, z sosem z serków topionych. Poza tym zakupy jedne, potem drugie, sprzątanie...i na jutro kolejne plany kuchenne (ciasto 3bit, obiadek, ciasto francuskie faszerowane, sałatka grecka i inne - mamy gości po obiedzie, a dokładnie mój szef z szefową i dziećmi). Ostatnio każdy dzień taki, po urlopie chyba wezmę dodatkowy urlop od urlopu, serio!!! :szok:

Poprosze o przepis na ciasto [emoji120]
 
Ja po takim intensywnym dniu następny cały dzień leżę [emoji16] tak jak dzisiaj.. Ale i tak ten II trymestr jest nieporównywalny z tym co było wcześniej

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

Jutro mam pobranie krwi rano, chce wykorzystać to że młody zostaje z tatą do południa i skoczyć też po buty na wesele, a mam pracowników którym robię obiady, więc chciałam dzisiaj wszytko zrobić. Odkąd wyłączylam gołąbki leżę ponieważ czuje trochę brzuch.

@AnnieQ. Wrzuć proszę przepis na zapiekankę.
 
Hej, również byłam dzisiaj w Lidlu, koło 9, ale większość już przebrana była. Ale szczerze mówiąc, jakość tych ubranek mnie nie powaliła, na nic się nie zdecydowałam. Za to dzisiaj przyszła mi paczka z 5 - 10 - 15, z tych jestem zadowolona :)
U mnie też jest super II trymestr, czuję się rewelacyjnie, oby tak do końca! :D
 
reklama
Do góry